
Egy újabb emlékezetes esküvő... :)

Aki esetleg még nem ismerné - tanmese az emberi viselkesésről.
(aki meg nem tud angolul, az pl. itt elolvashatja magyarul - bungle).Nusihusi | 2009.09.12. 03:42:05Ez az emberekre is igaz, sajnos:S

Figyelem! Ha nem vigyázunk, kedvencünk könnyen a
seggünkrefejünkre nőhet! :D1nessa | 2009.09.22. 22:18:43de ari:) mosdatja:) nagyon szeretheti

Képek az idei Burning Man fesztiválról.

Unatkoztok? Röhögöni akartok? Nézzetek Hírháttér "TV"-t. :D
norbertvincze | 2015.08.04. 09:04:34nesze neked echelon
http://www.rt.com/usa/311489-snowden-files-confirm-echelon/

433 féle energiaital - nem gondoltam volna, hogy ilyen sok a magyar termék...
AVIREX | 2009.11.27. 23:46:21az a komoly gyujtemeny,nekem full uresek jonnek be a legjobban,amelyiken semmi nincs.. a noname cucc :D -abszolut kornyezetbarat :D

Cicasimogató. ;)
(ha nem indul el a videó, fenn van liveleak-en is).AVIREX | 2009.09.08. 02:55:43én másra gondoltam... :D

Irene Andersen, a világ legizmosabb "nője" (szerintem úgy néz ki, mint 1 parókás hapsi). :)
Drevway | 2009.09.08. 21:22:16Lehet... de biztos becsúszik néhány reggeli merevedés meg magömlés is :D

A nevelési tanácsadó recepcióján...
stero | 2009.09.08. 15:08:23sunáznám .. őőh .. vagyishogy ejnye rossz kisgyerek!

Amíg a halálos röhögőgörcs el nem választ... ;)
Nem szeretem a „jelmezbálokat„, de ez biztos vidám esküvő volt és örökre emlékezetes marad! :Dbungle | 2014.02.24. 13:41:48Ha már máshova most került csak ki... itt egy interjú velük: www.youtube.com/watch?v=Ci6Bt90ggRw










Amúgy a pap is mondja, hogy így lesz ez vidám és örömteli esküvő :D