
Magányos kockáknak!
Az oldalon egyéb hasznos dolgok is találhatók! :)jasko | 2007.08.06. 21:48:14:))))
Cicc, cicc, cicc... ;)
Oroszlánszelídítés egy guriga wc papírral. :Dkarmigran | 2007.08.03. 18:50:06amit egy hasonló videóban láttam, az valami brutális: http://www.youtube.com/watch?v=0kaI0LMqzHw
fater végignézi, ahogy a család kutyája majdnem meg*@!#$-a a kisgyereket .. bravó!

Jean Carlos Chera / Brazil
Még pár év és neki(k) szurkol majd aki szereti a focit! Itthon is jól jönne egy ilyen tehetség!!!eNMi | 2007.08.03. 12:00:40még 1 kis infó Rhian Davis-ról
http://www.sg.hu/cikkek/54080/videofelvetel_utan_kapott_szerzodest_a_kilenc_eves_fiu

A pénzcsináló mágus Japánban - ezek a japcsik még közönségnek se egyszerűek! :D
ZomBeeZ | 2007.08.05. 15:17:12most elképzelem ahogy ül a foteljában és jön a kezéből a pénz :D

Levitáló földgömbök
Bbalugray | 2007.09.01. 09:50:21A keringési síkjához

Vadász Jánosról biztos hallott már mindenki, aki nem kómában töltötte szabadidejét az elmúlt napokban. Most egy kis kreatív feladatra invitálunk Titeket: elő a grafikai programokkal és készítsetek minél humorosabb, elborultabb képeket a témában (képet pl. találtok >itt<) és küldjétek el >nekünk<.
A képeket folyamatosan felrakjuk az oldalra (fenti képre katt!), a legjobb alkotó jutalma meg mi más lehetne, mint egy játékpisztoly! :)DD | 2007.08.05. 14:36:24pár napig nem voltam itthon, csináltam egy jót is :D
Shigeru Ban japán építész papírhidat épített Franciaországban, a Gardon folyó felett. A híd 20 embert bír el egyszerre.
Az építész egyéb papírépítményei.csicsilla | 2007.07.31. 18:56:14ezekre vannak tesztek a felhökarcolok beton alapjait is ugy tesztelik hogy elősször kis hengereket öntenek azt nyomàsnak teszik ki egy gèppel ezzel lemèrik mennyit bir aztàn osztanak szoroznak ès ¨èlesben nyomatjàk!!!

Tank limuzin - egy jó partihoz elengedhetetlen! :)
lori | 2007.10.18. 14:40:06eskuvomon ilyennel vonulok majd fel(ha lesz valaha olyan)

Egy újfajta ékszer, ami odatapad a bőrhöz.
csicsilla | 2007.07.31. 09:27:34fogamzàsgàtlo? :DDD

Atkishkin Alexandr művei
Mindenkinek jó hétvégét, ne kockuljatok sokat a gép előtt, menjetek ki a friss levegőre, legalább lesz egy kis színetek... Viszlát hétfőn! :)brigi_cica | 2007.07.30. 09:44:42yes bungle vissza tért!!!! vége a depressziònak és az idegbetegségnek :D









