
Lábbal együtt növő cipők Nagy-Britanniából. A cipő gombnyomásra nő egyet, persze nem a végtelenségig, csak pár számmal növeszthető.
Valerius | 2008.05.04. 22:20:54Egyébként ennek mi értelme van? merthogy ha többen hordják, akkor vesznek két normálisat, és még úgy is kevesebbe kerül, ha meg addig használják, amíg a minimumtól a maximumig nő az ember lába, annyi idő alatt szerintem háromszor tönkremegy, szal mindenképp újat kell venni... szerintem =)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az aguti, a tengerimalac egyik rokona. Furcsa testtartása és járása miatt eléggé feltűnő jelenség, de aranyos és szeretnivaló. :)
Ásni próbál zavarában. :)
És a picik... :))Purple | 2011.09.28. 16:07:00kis tündérmanók
http://www.youtube.com/watch?v=oOz1jPf4Lyg&feature=related
Ha már meguntad a fényképezőgéped, akkor csinálj magadnak egyet! Kinyomtatod, kivágod, összeragasztod, beledobod a filmet, és irány a szabadba fotózni :DSchabee | 2008.05.09. 15:42:12de komoly ezt télleg ki kéne próbálnom

Johan Lorbeer egy német "utcai mutatványos", szeret a falra támaszkodva "lebegni".
ZeroO. | 2008.04.30. 21:22:37képzelem milyen,ha vécéznie kell:D

Egy ütős bakiparádé. :D
steve1435 | 2008.04.28. 17:37:39Szerva 1:23-nál, szerintem a legjobb!!

Itt a jó idő, lehet a nappal dizájnoltatni. ;)
CRaPtRaSH | 2008.05.09. 15:32:50ráboritottak egy literes tejfölt,reszeltek rá sajtot,hagymát is vágtak rá,és megették ;D

Újabb városi sport: speed smoking :D
(vajon mennyit tud egy bagós szívni egy nem dohányzó vendéglátó egységben észrevétlenül. Slukk / óra.)Schabee | 2008.05.09. 15:23:26szerintem vicces

Az X Factor tehetségkutató műsor brigádja előadja: The Show Must Go On.
A hallójáratok károsodásáért nem vállaljuk a felelősséget! :D(bár a Meat Loaf utánzat szerintem egész jól nyomja a végén!)csokioroszlán | 2008.04.28. 22:43:20Mert eredetileg ez egy Queen szám...

Egy újabb Steampunk kreálmány: Steampunk Victorian All-in-One PC
Schabee | 2008.05.09. 15:16:58nagyon tetszik

Adolf Hitler versenyautója - egy Audi, ami 485 lóerős és kb. 300 km/h-ra is képes volt!
Schabee | 2008.05.09. 15:08:11pfff király









