NT: Nálatok valóban diktatúra van?
KI: Dehogy. Miért lenne? Szabadon írok, szabadon mozgok...
NT: Ne szívass! Hát nem Magyarországon élsz?
KI: De, itt élek és semmifele diktatúrát nem tapasztalok, de miért baj ez?
NT: Ah semmi.. ugorjunk tovább! {Azt reméltem érdekesebb lesz ez a beszélgetés}tjunior | 2014.11.22. 15:28:07http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1471/9465/original.jpg
„Autodidaktáknál” kifogyott az üzemanyag ;)
Nusihusi | 2014.11.12. 01:57:17Az igazi lábbusz:)

Dzsungel a betonrengetegben ;)
nymisi | 2015.02.02. 22:44:25kitoltam volna a zárt ajtón a büdös ribancot....
Hamarosan ez várható nálunk is, azt gondolom. Na akkor lesz szép új világ...

Mém született
tjunior | 2015.09.30. 13:31:39Viszont van bekeretezett Orbán képe!. Lássuk be, az ma Magyarországon sokkal fontosabb a boldoguláshoz, mint holmi nyelvvizsga.

Újszülött gofri :)
lilaflexninja | 2014.11.11. 12:44:49Mégiscsak van: http://lilaflexninja.tumblr.com/post/102355599145

Láttatok már tankot repülni? ;)
gyocska | 2014.11.12. 08:50:55Akkor ez most nem tankoló repülő, hanem repülő tankoló? (plusz filózó dinoszaurusz)

Boncolás nélkül láthatjuk az egér belsejét
cila | 2014.11.11. 15:28:19Hogy mik vannak! Hogy én láthassam egy egér belsejét, eddig, csavarnyúzóra volt szükségem :)

Újabb „beugratós” legénybúcsú
Inkább Izélt volna szorgalmasan, akkor ő is láthatta volna már itt ezt a videót! ;) Az „operatőrnek” meg ezt a videót ajánlanám...lilaflexninja | 2014.11.11. 10:28:02Sose vennének rá, hogy bekötött szemmel bándzsizzak. Még nyitott szemmel se biztos.

Liam Helion (aka Waverider) „átalakulásai” :)
bungle | 2015.01.27. 11:51:46www.funpic.hu/hu/kategoriak/hiressegek/53129_?categoryId=15&position=&large=1 :D
Mai bünti: kínai tyúkok(nak öltözött nőneműek) terrorizálják a hallójáratokat és a retinákat. Jelenleg 2,3 millió ember esett már áldozatul nekik! Csak nem ez lesz az idei Gangnam Style? :(loloppo | 2014.11.12. 06:58:12Anyam borogass, egy japan jodlizik nemetul a csirkekrol... Ezt igy reggel...?









