
A világ legrosszabb reklámja. Nem tudom, hogy ez most komoly, vagy hülye egyetemisták rossz poénja? :D
Fireblade1000 | 2009.09.16. 21:06:56Igényes reklám!!:D
Az igazi Garfield, nem tud meglenni lasagne nélkül. :D
Purple | 2009.09.15. 11:06:00mert volna mást írni :D

Még kaphatók parfümök a brands.hu-n! Nézz be hozzánk!
AVIREX | 2009.09.15. 19:14:36én + boltban veszek.. először észre.. aztán meg el [:
Nem újkeletű dolog, de még mindig aktuális, ugyanis a kamera azóta is üzemel, sőt már több kereszteződésbe is telepítettek hasonlót, ami a kiszabható bírságokból befolyó összegeket meghatványozza.gyopi | 2009.09.25. 21:18:11Azért akik itt nyávognak, azoknak adnék egy KRESZ könyvet a kezébe.
Meg a videóban a nőnek is: "hát ha látom hogy sárga a lámpa és 40-el megyek akkor az még úgy gondolom belefér"
A közlekedés nem így működik, (illetve ha megnézed az utcákat így nem működik jól).
Biztos nem egy olyan büntetést szabnak ki, ami tényleg nem jogos, de az még biztosabb, hogy a fellebbezések nagy része teljesen jogtalan.
Elég nagy kár, hogy az autósok többsége a sárga lámpa láttán a gázra lép.
YouTube FAIL!
Épp egy nagyon régi kedvencemet (Nirvana - Smells Like Teen Spirit) akartam megkeresni a neves videómegosztón, amikor gépelés közben a fenti kép fogadott. :DPurple | 2009.09.15. 23:01:37szerintem jóval többen röhögtek rajta meg el voltak vele, mint hogy ketten nyavalyogtatok itt :D lépj már túl....

Egy kedvelt és igen látványos kártyatrükk, a Shape of My Heart.
AVIREX | 2009.10.23. 14:12:50a szőke ott a bal oldalon úgy fogja a hasát,mintha csikarása lenne :D -mondjuk én meg kicsit feljebb tapogatnám [:
Egy nemzetközi kutatócsoport új fajokat fedezett fel Pápua Új-Guinea egy elszigetelt részén, egy kihunyt vulkán kráterében. A legnagyobb szenzáció egy másfél kilós óriáspatkány.te.sas! | 2009.09.13. 20:49:10hát nem szívbajos a kis dög, az biztos! :)

Menekülnek a cigányok Magyarországról?! Ja nem, csak a csecseneknél lagzi volt... :D
xhepe | 2009.09.11. 23:27:20...és az a nagy KÖD ami körülvesz mindent...sutyerákok!ATOMOTNEKIK!!!!

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a toyger, vagyis a játéktigrincs. :) Az "új" macskafajta, mely a tigris kicsinyített mása is lehetne, 1990-ben került bejegyzésre, mint új fajta a Nemzetközi Macska Egyesület-nél (TICA), és 2000-ben megkapta az új, elismert fajta kinevezést.

Egy újabb emlékezetes esküvő... :)
I-Dan | 2009.09.10. 19:46:19Ez nagyon jó, az esküvő templomos része mindig túl komoyl. Pedig pont az örömről kellene szólnia. Ezt tényleg senki nem fogja elfelejteni.
Amúgy a pap is mondja, hogy így lesz ez vidám és örömteli esküvő :D









