
Hogyan csendesítsünk el egy szirénázó bébit - japán módra. :)
Jó móka lehet így száguldozni lefele egy hegyi úton... csak ne jöjjön át rajtad egy kamion szemből. ;)
(zene: Muse - Map Of The Problematique, amiért már érdemes megnézni :))Athelas | 2007.08.08. 22:50:05megunta az életét

Fiúk, itt egy japán példa, hogyan kell fésülködni, ha kopaszodtok! :D
D-TOX | 2007.08.09. 22:35:52Borzalmas, ha egy kopaszodó pasas álcázni akarja, hogy kopaszodik. Fúúúj! Egyébként is, a pasik kopaszodnak, és mint ilyen, szerintem még jól is áll, csak tudni kell viselni! Mint ahogy a pocak, a szőr, az őszülő halánték, ez is hozzátartozik a férfiakhoz... Nekem még tetszik is - persze módjával!

Onslaught 2 - ismét egy Tower Defense szerű gémizé.
Szerintem ez a legjobb!xXxÁdámxXx | 2007.09.03. 17:56:54Ez Naon naon JÓ!!! 579. pályán jöttek a haverok és mentünk focizni de bisztos birtam volna még!a végén má ténleg jó sok pénzt kap az ember főleg ha van egy csomó landmine!XD Mégegyszer kössz Eol JA ÉS A TÖBBIEK SE ADJÁK FEL AKINEK NEM MEGY CSAK NÉZZÉK MEG A KOMIKAT!
A "Vadász János Tolerance Budapest" képet választottuk ki az ize.hu pályázat nyerteseként. Gratulálunk a beküldőnek, Krisztiánnak, akit értesítettünk, hogy átadhassuk a nyereményét, egy játékfegyvert. Reméljük soha nem kell használnia!dude | 2007.10.05. 12:30:57Ez az, akkor lőjük le őket!

Malájziában ez történik a bűnözőkkel... (asszem ez se ül le egy darabig ;))
Szerintetek itthon is be kéne vezetni? :)dude | 2007.11.08. 21:26:06Ezzel egyetértek, bizonyos bűnökre még kevésnek is tartom.

Ha meglátsz egy ilyen táskát egy csajon, jobb ha futsz... ;)
alphadog | 2007.08.07. 21:17:57Na a nagy tablettázásban elfelejtettél írni... ;))
Ma olvastam qdb-n, egyből te jutottál eszembe:
"Vaze régen nem ment túl jól a csajozás. Rányomultam egy nőre és sikítva elmenekült. De az utóbbi 2 évbe fogytam. Lement 20 kiló háj, de visszajött 15 kiló izom, 5 kiló fanszőrzet:D
Most már jobban megy a csajozás. A nők még mindig sikítanak. De már nem tudnak elfutni."
:DDD

A Kaki könyv után itt a Halál könyv.
Egy rövid részlet belőle... (most már valami jutalékot is kérnék a reklámozásért! :)))jasko | 2007.08.06. 21:22:36Ez valami iszonyatos!kakikonyv meg halalkonyv!ez beteges!!

Rock and Roll
Keith Richards, amint kidob egy tv-t a szállodai erkélyrőlvarazs | 2007.08.05. 12:59:35Mit csinàljak, ha csak ezeket nyomatjàtok fel az "izère"? Sajnos sok a szenny, azèrt is, mert az emberek erre kìvàncsiak.Tv-t nem nagyon nèzek, csak ami èrdekel, Anettkàt, Gyòzit, meg miegymàst lehetetlen nem èszrevenni, az ùjsàgosstandokon is òk virìtanak.Bàr Pàkòt nem tudom, ki a szosz lehet..De nem is izgat tùlsàgosan..
Itt is sok gaz van a tv-ben, ùgy làtszik, mindenhol ìgy van..Sziasztok, kellemes hètvègèt!

Merugye ez is hol történne meg:
"Vécébe dugdossa adományait egy japán milliomos"LittleDeejay | 2007.08.03. 16:08:49Az én vécémbe is dobhatna néhány gurigát. De én biztos nem adnám vissza, mint a többi gyökér :D










hahaha ès jot nevettem a poènomon...de lehet ezzel egyedûl vagyok :S