
I Hope They Serve Beer in Hell
"A nevem Tucker Max, és egy seggfej vagyok. Mindig a lehető legrosszabbkor vagyok képes csúnyán lerészegedni; figyelmen kívül hagyom a társadalmi normákat; kiélem az összes vágyamat; nem törődök a tetteim következményével; kigúnyolom az idiótákat és a pozőröket; több nővel fekszem le, mint amennyi biztonságos vagy ésszerű lenne; és általánosságban is úgy viselkedek, mint egy őrjöngő faszfej. De egy nagyon fontos dologgal mégiscsak javára szolgálok az emberiségnek: a kalandjaimat megosztom az egész világgal."
Így mutatkozik be honlapján az online irodalom legkifinomultabb humorú alkoholistája, akinek nyomtatásban megjelent kalandjai előbb bestsellerré váltak, majd film is készült belőlük.
IGAZ TÖRTÉNET!!!! Egy jó életből, csak jó filmet lehet csinálni, Én mondtam. Lehet idézni. :D
Imdb | Kritika a könyvről
Az elektromos autóké a jövő? Sajnos a jelenlegi elemes technológia nem tesz lehetővé, csak korlátozott utazási távot, a videóban ennek megoldásáról van szó (bővebben itt a projekt weboldalán). Az elektromos autó témájáról film is készült, illetve a Renault-Nissan konszern annyira bízik az új technológiában, hogy a napokban rendezett Frankfurti Motor Show-on a Nissan Leaf mellett 4 Renault EV tanulmányt mutatott be. Emellett Kína is fejleszt a piacra, a BYD E6 modellt. Az autókat tápláló elektromos energia azonban még mindig javarészt nem megújuló energiákból származik, ám így is jóval kisebb ökológiai kárt okoznának ezek az autók.Su | 2009.09.21. 17:37:16de, teljesen rossz adatok

Sultan Kösen, egy közel 2 és fél méteres török férfi lett hivatalosan a világ legmagasabb embere a Guinness hitelesítése szerint. Akad nála tíz centivel magasabb is (az ukrán Leonid Stadnik, szerepelt is 2 éve itt az Izén), de ő nem vállalta a "megmérettetést".
bungle | 2010.05.05. 10:57:39Bobakrome küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=UfJMfRMrKTw
Szöveg:
Címkék: "A legkisebb ember mikor öszefut a legnagyobbal..."

Csapó Gyula dobol. Átéléssel.
Sziszo | 2009.09.18. 18:30:45ez egy idióta lehet :D

Az Együgyű... ööö... Egyesült Államok nem kér a Darwin életét bemutató Creation c. filmből, mivel a forgalmazók tartanak az evolúcióelméletet még mindig fölöttébb ellenségesen fogadó amerikai közönség negatív reakciójától.
Magyar nyelvű cikk.
Sajnos a dolog nem is annyira meglepő, a Science legutóbbi tanulmánya szerint, mely az evolúció elfogadottsága szempontjából rangsorolja az egyes országokat az USA szégyenszemre az utolsó előtti helyen kullog, mindössze Törökországot előzve meg.bungle | 2009.12.23. 20:59:56http://film.ize.hu/comments.php?post_id=1005 (Erunder, inkább csak ide írom, mert ez már volt...)

Bacon is good for me - The Remix
(Ha még nem láttátok volna, milyen műsort vágott le a megbrenkósodott, malacképű kisgömböc, akinek elvették a szalonnáját, akkor előbb azt nézzétek meg!)
Riport a dél-afrikai Caster Semenyával, aki 800 méteren nyert az idei berlini atlétikai világbajnokságon.
- Mit szól Ön ahhoz, hogy sokan megkérdőjelezik női mivoltát?
- Leszophatnak!Szerintetek akkor most béb vagy nem béb? Fontos volna eldöntenetek, mert Dél-Afrika világháborúval fenyegetőzik.Purple | 2009.09.22. 18:18:13cipő......

Színvonalas műsorok, teljesen hiteles jóssal... hiszünk neki? :)
Schabee | 2009.09.16. 23:06:06ha esetleg valaki nem ismerné: http://www.eso.tv
lényeg a számlaképesség:
http://www.eso.tv/?page=content&cid=jobs
A Gymkhana videókat (a legutóbbi ráadással együtt) és Ken Block-ot bizonyára senkinek nem kell külön bemutatni. A világszerte egyre népszerűbb amerikai rally-legenda legutóbb az angliai Silverstone-ban járt, ahol a Colin McRae - Dirt2 videojáték megjelenése alkalmából néhány rajongóját meg is autókáztatta az ugratóval ellátott pályán. :)
Az orosz gagnszta hip-hop nemzedék... :D
lokko | 2010.03.22. 23:01:52ez a globalizált tömegkultúra görbetükre ...










ROFL!