Tegnap már volt a hír izén is: sörösdoboz-koporsót csináltatott magának egy 67 éves férfi az Egyesült Államokban. Különösen ajánlom kotta figyelmébe a cikket... ;)Schabee | 2008.05.10. 11:23:21nekem löwenweissből kéne :S
Variációk egy ázsiai emberre.
Én mondom elsőnek: ez Photoshop! :DSchabee | 2008.05.10. 10:34:06tökjóóóóóóóóóóók

Ez egy szédületes videó! :D
De, miért mindig a kisebbet macerálják? :)Schabee | 2008.05.10. 10:06:40fúj, mindig is utáltam az ilyen pörgős, forgós szarokat

Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy kedves jószág: kopasz hörcsög is lehetne a neve e szépségnek, de az igazi neve Heterocephalus glaber azaz csupasz turkáló (hát nem frappáns?). Érdekes módon ez az állatka csak Afrikában honos, és ott is csak a legszárazabb éghajlat alatt. Roppant agresszív fajta és retteneteseket képes harapni az emberbe (meg úgy minden másba is).
Schabee | 2008.05.10. 10:00:35jujj de csúnyácska szegény

Mágikus fűrész - nekem kell egy ilyen!
(20 dolcsi itt.)Schabee | 2008.05.10. 09:40:08hát erről lemaradtam :S

Geiger Ford F650 - egy pickup és egy kamion brutális párosítása
Climber73 | 2010.03.28. 16:30:45Eléggé rendben van ez a vas. Már csak egy bentről irányítható 6 csövű Getling géppuska hiányzik a tetejéről, és indulhat a randalirozás a nyockerben.

Egy énekes pacsirta... vagy inkább dögkeselyű?? ;)
gamma21 | 2008.06.09. 11:46:48asszem ez retardált. hangja alapján legalábbis. én az első refrénig bírtam. de a klip fantasztikus! movie maker britney collection kiegészítővel! :D

Egy igen durva (800 LE !) Ford Mustang - Obsidian SG1
SocaCola | 2008.05.06. 00:41:23Hááát, tényleg lehet hogy igazatok van, és valóban 3D. De mit elszarakodhatott a gyerek a motortérrel... A gumicsövek sorlyája, a pikkelyes heggesztési varratok véletlenszerű mintázata, a drótfonatos cső, a kábelek, kábelkötegelők... bakker... Nade most komolyan, nem lehet hogy vannak profi fotósok, meg jó fotómasina?
forever MUSTANG

Nick Pitera - férfi és női hang egyben.
bungle | 2010.07.19. 00:16:35Cékla írta:
http://www.youtube.com/watch?v=uIdnNvULwqE
"nem tudom igazából érdekel-e titeket,de hátha :) érdekes,hogy mi Andréval vagyunk oda mikor ez a Nick Pitera nevezetû srác sokkal jobban nyomja :) egyedül is tud duettet énekelni.szerintem érdemes rá figyelni.nem szeretem ilyen egyedeket,de többi videója alapján szerintem ügyes. remélem nem csak untattalak titeket :)"
Nem, csak máskor inkább postold be, bár ez már volt, lásd fenti videó, meg pl. Zene Izén is:
http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=4251
Szóval máskor inkább keress rá, köszi.

Játékok egészen professzionális bemutatása... :D
Ezeket is érdemes (?) meglesni:
Garden Defense
Ricochet InfinitiPurple | 2010.05.24. 16:02:38köff :D









