
Surprise :)
Anthraxia | 2012.11.05. 11:30:52Ja jól láttuk ő volt az :) Imádom RDJ. xD
Csak beugrott vásárolni a pékségbe...
hawkeye | 2012.11.06. 09:26:24Az utolsó szavad nagyon fontos: ésszel!!!
A többivel is egyetértek, de ez a lényeg!

Mítoszok és hazugságok a román történelemben
Egy román történész a román történelemoktatás hazugságaival szembesít és gyakorlatilag bebizonyítja, hogy a középkori és az újkori román történelmet azért találták ki, hogy legitimálja Erdély elfoglalását.
A román történelemoktatásban olyan hasugságok vannak beleépítve, minthogy Erdély középkori román állam volt román nemesekkel, illetve hogy a törökök ellen egységes román nemzeti front létezett, ami a román történelemoktatást a science-fiction szintjére helyezi.Revanor | 2012.11.06. 21:58:52Ugyanez megvan a magyar történelemoktatásban is, pláne manapság, hogy egyre erősödik ez az őrült "Kurucos" vonal...

A Balfas eheti részében: Tintás Barnes - útban Southfork felé - balesetet szenved.
ismeretlen | 2012.11.05. 14:25:06De mennyivel ment már a baromarcú. Egyszerűen hihetetlen, hogy mindig van pár állat, akiknek nem elég az 50-70-90-130 (vagy ami éppen van), nekik gyorsabban kell menni, mert hogy jön már a másik 95% ahhoz, hogy feltartsák őket. Én bármelyik országban, a rendőrség helyében ha elkapnék egy ilyet, az autóját is elvenném, nem csak a jogsiját.

Élő elektromos kábelek az óceán mélyén
Három évvel ezelőtt egy kutatócsoport töltésáramlásra utaló jeleket fedezett fel a tengerfenék anyagában, akkor azonban még nem tudták, hogy ezt mi okozhatja. Dán és amerikai tudósok most úgy vélik, hogy megfejtették a rejtélyt: a tenger mélyén egymással összekapcsolódni képes, élő elektromos kábeleket felépítő baktériumok élnek. A felfedezés biológiai érdekességén túl egészen újfajta organikus elektronikai készülékeket eredményezhet, köztük akár olyan rendszereket is, amelyek talán az élő emberi szervezetbe is beépíthetők.
A kis Ripley :)

Dogxter :D
bungle | 2012.11.02. 12:18:11Csak 77 rész, egy hétvége alatt lezavarod. ;)

A napokban létrejött Hollywood eddigi talán legnagyobb üzlete: a Disney megvásárolta a LucasFilm-et $4.05 milliárd értékben, amit a Disney készpénzben és részvényekben fizetett ki. Ebben a csomagban benne van a hat Star Wars film, az Indiana Jones filmek, az Industrial Lights and Magic, a Skywalker Sound, a LucasArts és a teljes Star Wars reklámjog - egyszóval minden, ami Star Wars. Annak ellenére, hogy Geroge Lucas többször is kijelentette, hogy nem folytatja a sorozatot, és részéről a film 6 részből áll, a Disney már most kijelentette, hogy készül a Star Wars Episode 7, mely már 2015-ben a mozikba fog kerülni, addig pedig több SW sorozat is meg fog jelenni.
Ti mit szóltok a felvásárláshoz? Milyen Star Wars folytatást látnátok szívesen?
Hír a Film Izén
Angol cikkTooni | 2013.01.09. 00:32:53Meghallgatások az új Csillagok háborúja szerepeire
http://www.youtube.com/watch?v=rGNdPEbYy3I
:D

Felszállás a „sármelléki” reptérről ;)
Szancso | 2012.10.31. 19:56:36Belső "nézet" ;)
http://www.youtube.com/watch?v=WyOQ15juv2c&feature=related

Drónok támadása ;)
27 perces dokumentumfilm: Rise of the Machines - USAbungle | 2013.05.24. 09:58:06Először repült a Triton kémdrón
http://index.hu/tech/2013/05/23/eloszor_repult_a_mq-4c_triton_kemdron/









