
Szálisd az embereket jól:)
(Remek a helyesírásod... :D Csak miniclip játékokat fogsz küldeni egyébként? bungle)
Tartsd egyenesben a golyót! Én elvoltam vele! XD
WeekendWarrior | 2007.09.17. 21:57:30nagyon pofára megy... volt h 20 mpig nem jött semmi... de aztán 100 körül mindig végem XD

Kérdem én, miért nem lehet ezt tényleg egy szép lánnyal reklámozni?
Laci | 2007.09.14. 23:14:32Ahoz hogy ítélhessen az ember fia szép-e, vagy nem, szemből kellene lássa a plakátot, nem pedig kb. 35°-os szögben miként nekünk mutatják. (Kb. ez az a szög amit az LCD képernyők még megengednek.) Lehet az is, hogy smink nélkül szép volt a csaj, csupán csak a szerződést kötötték sminkelés előtt...

The Golden Compass
Ez alapból egy könyv trilógia. Én kb egy éve olvastam el, akkor még nem nagyon volt ismert, de most már filmet csinálnak belőle. Azt mondják, hogy olyan sikere lesz, mint a Gyűrűk Urának vagy a Harry Potternek - szerintem is így lesz.
Nagyon jó a történet, aki teheti mindenképp olvassa el még a film megjelenése előtt.Fear | 2007.12.28. 01:20:46Már magyarul is elérhető az oldal!!!

The Rubber Ball Guy - nem kell megijedni, csak egy átlagos japán. :)
varazs | 2007.08.29. 00:50:01Ugy nèz ki, mintha a Barbapapa-sorozatbòl lèpett volna ki..

Unalmas a billentyűzeted? Itt egy alternatíva. :)
Luxeed led rainbow keyboardeol | 2007.08.24. 19:56:47Hát nem tudom, nekem nem nagyon jön be. Az én Microsoft Natural Keyboard 4000-em továbbra is jobban tetszik (http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/docs/NEK4000_v1.html), no meg kényelmesebb használni. És még nem is fizetnek a reklámért :)

Érdekes lények bújhatnak ki egy UFO-ból.
cica-bi | 2007.08.14. 12:41:49XD XD nagyon kemény!! XD XD
2012-ben már az űrben is nyaralhattok. :) A világ első űrszállodájában csupán 4 millió dollárba kerül majd egy háromnapos kaland. Cserébe 80 perc alatt megkerülhetitek a Földet, naponta 15-ször láthatjátok a napfelkeltét és élvezhetitek a súlytalanság állapotát.bubi66 | 2007.08.15. 12:24:46Ja .... valószínűleg Békásmegyeren nem fognak szórólapozni .

Hogyan csinálj otthon a kertben tsunamit? Csak egy dagadt fickó kell hozzá meg egy medence... :)

Ez a remek SZTAKI szótár ilyet is tud ám. Ez most akkor egy easter egg?
csicsilla | 2007.11.05. 22:06:56talàn jot màsoltam be èrdekes szerintem:) http://szotar.sztaki.hu/dict_search.php?L=HUN%3AFRA%3AFraHunDict&O=FRA&flash=&E=1&sid=92bdd5ae6d9800d1af72e60689162501&in_form=1&W=nincs&M=1&P=0&T=1










kösz háziállat:Dde xentem a netnek ez a másik nagyon jo dolga hogyha elbaszod a mondatokat még akkor is megértened és nem basznak le(jobb helyeken)
és azért nem irtam mert esküvő vot:D