
Egy újabb Majka - Belehalok paródia :)

Megunta az angolul makogó magyarokat Hoffmann Rózsa
Jelentősen átvariálná az iskolai nyelvoktatást az oktatási államtitkárság nyelvoktatási stratégiája. Az angol helyett a német lenne az első nyelv, mert az államtitkárság szerint az nehezebb, és így jobban felkészít további nyelvek megtanulására. A diákokat kétévente felmérőre köteleznék, hogy tényleg megtanuljanak más nyelveken, 2017-től pedig csak nyelvvizsgával lehet majd felvételizni.zeshka | 2012.11.09. 22:48:22No mégsem olyan kicsi az a világ. Ezek szerint biztosan voltak mindenütt.)) Rönk vár? Maci szobor? Egyik se volt :-/ Most már tudom miért utáltam bejárni =)

Még jó, hogy nem szállt el a kamion! ;)
Nusihusi | 2012.11.07. 22:26:55Ezek aztán mentek a szélrózsa minden irányába:)))

Donkey Love
A szamarakkal szexelő kolumbiaiakról szóló dokumentumfilm egy ausztrál filmfesztivál legjobb dokumentumfilmnek járó díját már elvitte. Az alkotás bemutatja, milyen élmény találkozni egy olyan kultúrával, ahol nemcsak hogy megdugják a szamarakat, de ez kultúrájuk egyik ünnepelt hagyománya. Az apák fiaikat egy szamár segítségével vezetik be a szexualitás titkaiba, hogy azon gyakoroljanak a nőzéshez, később pedig a fiak önszántukból csalják meg feleségeiket a csacsikkal. Úgy vélik, ettől nagyobb lesz a farkuk, és elkerülhetik, hogy homoszexuálissá váljanak. A dolog tehát annyira elfogadott, hogy dalok születtek róla, sőt, könyv is, és van csacsibaszó fesztivál is.bungle | 2013.03.14. 16:26:10:D
www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/43786_8-honappal-kesobb?mode=latest&position=0&large=1

Japan World Cup 3 - egy játék „csodaországból”
pilukki | 2012.11.08. 13:32:02Ez nem egy játék hanem lóverseny promóció-szerű-izé. Az elsö évadot végig néztem amikor megjelent, de a többit már nem bírtam.

„Nem emlékszem sajnos semmire, minden olyan gyorsan történt!”
7sleeper | 2012.11.07. 20:36:13speed helyett befüvezett
http://www.youtube.com/watch?v=h0DukONKOag
-;";-

„Majd ha macskák potyognak az égből!”
Botos Vendel | 2012.11.06. 23:10:46a kinaji utángyártot szélvédö átka....

Az oké hogy 200-zal, de ezen az úton??

Középfölde Airlines :D

Ahogy Kern András mondaná: Elfogtunk egy levelet! ;D
" Ezúton tájékoztatom Önt és kollégáit ..., hogy 2012 július 10.-én feljelentést teszek önök ellen a Nemzeti Nyomozó Irodánál ... bűnszervezetben sorozatosan ill. folytatólagosan elkövetett csalás és kontárkodás megalapozott gyanújával.
... az önök által oktatott és kutatott modern fizika a kezdő betűjétől az utolsóig egy perfekt áltudomány, így az elmúlt 8 évben ennek tudatában jogtalanul vették fel a tudományos kutatóknak és a főiskolai, egyetemi tanároknak járó fizetésüket.
Nem foglalkoztak érdemben az atomok és a részecskék valós fizikáját 8 számjegy pontossággal leíró tanulmányommal, és tovább folytatták az áltudományos elméleteik oktatását, demagóg népszerűsítést és az azokban foglalt - általam megcáfolt - feltételezések kutatását, ezáltal érdemtelenné téve magukat a tudományos életben való részvételre...Fekete Gábor, Kiskőrös"
További jó csemegézést kívánok az úr honlapján, amíg "kamulátogatóként" ki nem lesztek TILTVA! :DTooni | 2013.04.07. 01:34:20Fizikai Nobel-díj gyanús cikk!!!
Egy Xenon atom a "felfedezett Higgs-bozon"
2012. július 4.-én Joe Incandela, a cerni CMS-kísérlet vezetője bejelentette, hogy a 2011-ben és 2012-ben gyűjtött adatokat elemezve rátaláltak Higgs-bozonjára, melynek a tömege 130-133 proton tömegre tehető. Szerintem nem kellett volna elkapkodni ezt a bejelentést. Meg kellett volna nézni előtte, hogy melyik atomnak 130-133 proton tömeg a tömege. Ha így tettek volna, akkor rájöhettek volna arra, hogy a proton nyalábok nem egy Higgs-bozont, hanem egy Xenon atomot fociztak be a detektorba.
Hogyan kerülnek a Xenon atomok az LHC-be? Nagyon egyszerű. A levegő 78%-a Oxigénből, 21%-a Nitrogénből, és a maradék 1% Neonból, Kriptonból és Xenonból tevődik össze, mégpedig oly módon, hogy a levegő atomjaiból minden 11 500 000-dik atom Xenon atom. A {Wikipédián} utána nézhetsz ennek. Az LHC-ben nem egy légüres tér van, hanem egy légritkított tér, melynek a nyomása P = 10-7Pa = 10-7N/m2.










kíváncsi lettem volna, hogy van tovább de ellentétes irányba mentünk és nem hallottam a többit :)
biztos kering még 1-2 változat az underground világban :)