
NeoCube - unalom és stressz ellen jól. :)
(volt már Tech Izén, de annyian külditek be, hogy ide is felkerült).tibo3 | 2010.07.17. 14:04:46Ez tök jó! Van egy hasonló táblában is nem tudjátok mi a neve?Fenn volt egyszer itt is! Ilyen tábla szerű valami és beletudod nyomni pl a kezedet a másik végén meg kijön a kezed alakzata és vissza is tudod simítani..!:)Síegítsetek mert nem találom és fontos lenne!Előre is köszi:)
Ha már itt "macgyvereztem" akkor ezt se hagyhatom ki...
Megjelent az első nem hivatalos MacGyver kézikönyv, aminek minden háztartásban ott a helye! :DSchabee | 2009.10.01. 19:40:04ezt aki megírta biztos nem 100as vagy mekgányolnak hiszi magát

Szebben eszik, mint némelyik gyerek. :)
Angel87 | 2009.09.29. 13:28:26Az enyém is így kajál és még a tálkája is ugyanilyen! :)

Egy nem mindennapi gumifüstölés. ;)
További videó itt. :)AVIREX | 2009.10.23. 21:38:24nagyobb csattanót vártam :P

A Kokugamer csapata összeállította minden idők legjobb tíz játékreklámját, melyet teljesen szubjektív alapon válogattak össze, így egyes pontokon nem feltétlenül értünk egyet velük.
Mi kiegészítettük a listát a hazánkban forgatott, magyar nyelven beszélő, élőszereplős Halo 3: ODST videóval.Schabee | 2009.10.01. 18:51:00ez a halo 3 odst nagyon odabasz

Paintball Art - Marilyn Monroe
Ezekre az emberekre tuti nem igaz az a mondás, hogy "lövésük sincs" a művészethez. ;)Schabee | 2009.10.01. 17:54:22hát ez naygon király, befigyel a kedvencekbe is:D

A Nagykörút Don Quijotéja - róla kellene példát vennünk, nem pedig a Maunikárúl.
Schabee | 2009.10.01. 17:44:56szerintem maxi tisztelet imrének
azért kíváncs lennék hányan tettek valamit is a kommentelők közül a köz javára mindenféle hátsó szándék nélkül?

"Jah, hogy ez nem coffee drive? Uhhh, bocsi..." :)
Maccoyi | 2009.10.22. 00:31:16Neki nem volt szerencséje: http://www.break.com/index/car-crashes-into-bakery-customer.html

Lusta vagy már járni? Akkor ez neked való! :)
Kísérleti elektromos egykerekűt mutatott be csütörtökön a Honda. Az U3-X egykerekű súlya nem egészen 10 kiló, 65 centi magas és 6 km/h-s sebességgel haladhat. A motort lítiumionos akkumulátor hajtja, amely másfél órás töltés után 1 órán át képes üzemelni.bungle | 2012.07.14. 14:28:03Spdani küldte:
URL: http://altmob.com/hu_HU/uni_cub_az_emberszabasu_masfelkereku
Szöveg: "Az emberszabású másfélkerekű"

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU-
Elvont, sokszor pihent, beteg, fárasztó, de néha humoros "képregények".
Alkossatok ti is és írjátok a kommentekbe: itt a template. :)
Ez itt Purple alkotása, a kedvencem. :DPurple | 2011.06.11. 10:06:15igaz nem ffuu, hanem forever alone, de :DDDDDD
http://img718.imageshack.us/img718/3093/59553960.jpg









