
1873-as egykerekű jármű másolata
ZomBeeZ | 2007.08.28. 21:40:06Az a csodálatos jármű :D
Trapped - már megint egy kijutós izé-bizé! :)
Egyenesen a fürdőszobából!Mimis | 2007.08.30. 12:56:56Pedig ez egy nagyon egyszerű kijutós játék. Mindenesetre leírom:
1. kattints az ajtó melletti villanykapcsolóra
2. katt a szekrény bal alsó sarka és az ajtó közötti falrészre. Vedd fel a harisnyát.
3. katt jobbra, vedd fel az asztalról a bibliát. Katt a földre, ott egy pénztárca. Vedd fel, nyisd ki. Vedd ki belőle az ujjat.
4. WC-nél kattints a WC tartályra, majd a gyufásdobozra. A gyufák kiesnek, de a doboz megvan. Kattints egyel visszább, hogy az egész csészét lásd. Most katt a WC csészétől kicsit balra a földre, ott vannak a gyufák.
5. gyújts meg egy gyufát a doboz oldalán, majd tartsd oda az ujjhoz. Marad egy fémbigyód belőle, amivel ki tudod nyitni a barna ajtót.
6. az ajtóban egy őr áll. Katt a harisnyára, majd katt rá a képernyő közepén még 2x. Ekkor felveszed azt. Beszélj az őrrel. Bármelyik szöveget is választod, el fog menni. Csukd be utána az ajtót.
7. Az ajtó melletti lámpás szekrény felső fiókjából vedd ki a csavarhúzót.
8. katt az ágy párna felőli végére. A csavarhúzóval vedd ki a csavarokat.
9. Szabadítsd ki a csajszit a szekrény mellől. beszélgethetsz vele keveset, a játék vége szempontjából lényegtelen mennyit csacsogsz vele. A lényeg, hogy a tárgyaid között megjelenjen egy ágy. (Neeeeem, nem az fog történni.. :) )
10. katt az ágy ikonjára, majd vedd le a szekrény tetejéről a kulcsot. Ekkor visszaér az őr. Katt a barna ajtóra.
11. A villanyt most ne kapcsold fel. A kulccsal ki tudod nyitni a lakatos ajtót.
12. vedd fel a rendőr ruciját, és mássz le a kötélen.
13. le kell lövöldöznöd pár rendőrt, és vége.

A 300 egy történelmileg hitelesebb verziója ;)
"Tonight we dine in San Diego!" :Dcica-bi | 2007.08.23. 14:06:20Ezt Európai nemzetekkel is el lehetne készíteni...
Így fogom megoldani, hogy a csemetém Tool-on nőjön fel különösebb károsodás nélkül. :)
(+ egyéb zenekarok babazenévé varázsolva, pl. Metallica, Led Zeppelin, Nirvana, The Cure, Nine Inch Nails, stb.)blablapff | 2007.08.27. 10:33:57aranyos :) a bob marley album tetszik a legjobban. a tool már megvan:)

Palacsinta hajtogatásban sokan jók. Palacsinta sütő hajtogatásban már nem olyan sokan.
(Nem lennék a csaj barátjának a helyében, amint épp rajtakapja mondjuk egy kimagyarázhatatlan helyzetben... ;)))thundermanx | 2007.08.26. 01:48:12Már megint palacsintasütő! - mondta a karácsonyi ajándékok kibontásakor. -Csesszétek meg!
...jövőre kuktát fognak neki venni...

Terry Fator, hasbeszélő (vagy inkább haséneklő?) tehetség
meszoltan | 2008.10.15. 01:55:47igen megnyerte :)

Yamaha papírmocik. Hajtogass egyet te is magadnak! :)
P071 | 2007.08.24. 18:14:41Úúú de zsírrrr nah majd ha elkezdődik a suli :D:D:D AKI CSINÁLT MÁR ILYET az pls tegyen fel róla képet!!!Nagyon érdekelne h mien lett...

Egyszerűen nem lehet mit írni, olyan sokkoló a következő pár perc... (18) :)
cimpi | 2007.12.30. 22:43:44Király!!!!Ez a sorozatt a kedvencem volt mikor még ment a 3 sat-on én imádtam olyan bárgyu,de pont ez a legjobb benne!!!

Egy kis hűsítő videó. :)
Tooni | 2011.12.01. 15:53:11thundermanx: utolsó bejelentkezés: 2008-09-11

Egy újabb remek termék a tv shoptól: a hawaii szék. :D
Balpar | 2007.12.23. 17:37:26Hát ez kurva szar. Sajnos elég sokan vannak akik úgy akanak jól kinézni h nem tesznek érte semmit és azok vesznek meg minden ilyen szart, bírom mikor fikázzák egy-egy ilyen műsorban a konditermet, de kíváncsi vagyok h hány embernek lett kockás a hasa ezektől a drága cuccoktól. 5 éve járok edzeni és én mondom h nem lehet megunni. undorító









