
SOHA ne ijessz meg egy feketét!
Ez a másik videó is azt bizonyítja. :)Laci | 2008.05.15. 10:11:07Nyugodj békében
Fejcsóva? ;)
Az egyik válasz is nagyon jó. :)papaluige | 2008.05.11. 22:15:12Mi neeeeeeemmmm! :D

Big Mac egy harapásra :O
Árnyangyal | 2008.05.14. 09:53:14Nnnna! Ez már majdnem elfogadható méretű:
http://www.phun.org/newspics/funny_friday/2774.jpg
XD

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kanadai lúd, amely a lúdalakúak rendjébe, ezen belül is a récefélék családjába tartozik. Testhossza 90-100 centiméter hosszú, szárnyfesztávolsága 160-175 centiméter. A párok életük végéig együttmaradnak (körülbelül 20 év).
Nagyon agresszív tud lenni, ha a területe megvédéséről van szó, egy embert és egy kutyát is le tud győzni egymaga, amit ez a videó is bizonyít. ;)
zuza | 2008.05.10. 23:12:55jah tegyük hozzá hogy a fickó nem akarta kicsinálni a libát , mert megtehette vón gond nélkül...

Új izé a láthatáron: zene izé
Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...Purple | 2008.05.19. 16:56:58múkodik :D gyertek muzsikálni!

Kínai csirkeüzem - kicit mászkép mint nálátok Európábán van.
Egy darabig nem esztek csirkét, szóval csak óvatosan...Purple | 2008.05.18. 15:26:11ennyi :) (amúgy utálom...)

Kalandra fel! ;)
Ez kérem szépen egy KUKÁSAUTÓ szimulátor!!!JeLo | 2008.07.17. 22:35:47Ennek toltam a demóját és egy nagy határ kukatartalom :) Nem lehet irányítani, tényleg kezelhetetlen, a kamera nem követi az eseményeket automatikusan... ayrém, borzalom.

Nick Heidfeld elnézte egy kicsit a falat az új BMW Sauber bemutatóján...
SSly | 2008.05.11. 22:42:42el lehet neki nézni, sumiról is van az a video amikor elüti a szerelőt, bár az már komoly mert ugye versenypályán van és eccerűen megállni nemtud

Egy kislány a zongoránál: Emily Bear.
NuttySomeone | 2008.05.09. 17:18:25waaaa ez kvara faszas..de tehetseges a lejanyzo..eleg hamar kezdhette ez sep:)

Na próbáljatok csak meg beleugrani a saját gatyátokba! Ugye nem is olyan egyszerű! :P
Wenya | 2008.05.10. 07:20:53ezek állatok :D:D









