
Lagzi Lajcsi a börtönben sem tétlenkedett, írt egy ilyen szívhez szóló dalt, amitől a te szíved is megreccsen!
Nem csoda, hogy olyan gyorsan kitessékelték... ;)norbertvincze | 2016.03.19. 08:19:22http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/nemet-oldalon-hirdeti-a-birtokat-lajcsi-elkepeszto-aron/sn7lym5
Így kíván leszámolni a sztereotípiákkal egy fotókiállítás
udna | 2016.02.04. 11:56:16Segítsetek már, milyen sztereotípiával számolt le ez a fotósorozat? A "gyűlöletbeszéd ellen" és "romba dönti az előítéleteket"? Egy tetovált ember nem segíthet gyerekeken, vagy egy down-szindrómás nem lehet felszolgáló?
Nekem ez tök értelmetlen...
Gyűlöletbeszéd kapcsán maximum a cigány jut eszembe. De a lefotózott színesbőrű srác (aki zenél, teológus hallgató és költő egyben), max roma lehet.
Vajon milyen előítélettel kell szembesülnie annak az igazgatónak, aki a szabadidejében lejár a konditerembe. Vagy az a tini mekkora gyűlöletbeszédet kaphat napi szinten, aki autóversenyzik...

Már majdnem sikerült! :D
SilAsh | 2016.02.01. 12:23:09Azért ezen besírtam: http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a97r6Y0_460s_v1.jpg

A látogatók szeme láttára falta fel egy kisebb fajtársát egy nagy cápa egy szöuli akváriumban
Peterson | 2016.02.01. 08:42:29Amúgy ez az élet rendje. Az ember ennél sokkal barbárabb, gondoljunk csak bele. Egy évig gondoz, etet, simogat, táplál egy malacot, hogy azután lemészárolja, feldarabolja, majd ledarálva az állatot visszatöltse a saját belébe, midet azért, hogy könnyebben elfogyassza... Borzalmas! (na megyek, eszek még egy kis kolbászt... :) )

Újra behívót kapna mindenki 18 és 65 év között
A Jobbik bevezettetné az önkéntes sorkatonaságot. Komoly kedvezményeket adna 6 hónap szolgálatért.
Ti mit gondoltok erről?Traveller_x | 2016.02.01. 19:51:47Szomorú vagyok, hogy sokakban mások tisztelete, és az élet tisztelete valami torz szarsággá alakúlt. Legyünk már annyira tisztelettel a másik iránt, hogy elfogadjuk, hogy mindenki máshogy éli meg az életét. Miért kell hogy ha xy szopott, akkor más is szopjon? Lehet, hogy a gyerek punk, meg homi, attól még lehet fasza agysebész, programozó, vagy akár fegyverfejlesztő is. Ne hidd, hogy csak nyakig a szarlében csúszva lehet szolgálni a hazát. Mindenki a saját kvalitása szerint képzeli. Attól hogy csicskáztatnak, és megaláznak valakit, attól nem lesz jobb ember, de egy életre meg lehet törni lelkileg. Az meg hogy védeni kell a hazát, az egy bullshit. Azt kell védeni ami fontos nekem, ha a haza ad valamit, ami fontos, akkor védeni fogom foggal körömmel. Ha csak elvesz, akkor meg pusztuljon, majd lesz másik rendszer. A háborúkban politikai rendszerek csapnak össze, nem az emberek.

Tandem szoptatás - így kell beteljesíteni a női princípiumot, ugye, Kovács úr? ;)
lilaflexninja | 2016.01.27. 07:23:37Ja és egyszerűen borzasztóan néz ki, hogy egy totyogós gyerek, netán egy még nagyobb az anyja mellére van ragadva!

Anthony Howe hipnotikus szobrai
zed911 | 2016.01.26. 10:29:10Ez kurvajó :D

Bizonyíték az állati empátiára: a préripockok vakargatva vigasztalják társukat, ha azt érzik, hogy az feszült, vagy szomorú
cila | 2016.01.26. 23:28:46"a kutatók vettek két patkányt, (...) az egér képes volt kinyitni, hogy segítsen... " .
Ejnye-bejnye, patkány vagy egér? nem számít a szövegben. Szinonímák. Egyésugyanaz.
Persze, sajtó- és emberihiba.
Azért a szürke-egereket se becsüljük le. Ha megjelennek, olykor reszketnek a fehér-népek.

Azt hiszik, Kádár idején nem voltak kövér gyerekek
A Facebook nem hisz a könnyeknek, de a lájkoknak igen: elképesztően osztják a kommunista nosztalgiát a rozsdás gáztűzhelytől a régi szép bányászéleten át a remek hétfői adásszünetig. Ne kerteljünk: aki Mindenegybenblogot olvas, kattint vagy oszt meg, az tök hülye.luigi | 2016.01.28. 21:54:08Na látod! Ez már egy egyértelmű kérdés, azt mindenki tudja neki mi volt , vagy most mi jó, de te általánosságban fogalmaztál. Ha azt írod, hogy neked most sokkal jobb, azzal semmi gondom nem lett volna, mondjuk azzal sem, ha azt írod akkor volt jobb. :)

Lebegő bonsai









