
"Vár vén, ülő; lábvéggel
Fogom pár kereked
Már vénülő mancsommal
Őrizem Lee, bicikleedet"/Vaudy Endre/algopyrin | 2012.05.02. 21:27:40aztán hazavitték és megették.
Róka koma barátkozna :)
Nas | 2012.05.03. 19:39:10Szerintem azért járja körbe a róka, mert megpróbál rájönni, hogy melyik az eleje.

A Gyűrűk Utya, avagy Csócsál Szilveszter készül Londonra...
brier | 2012.04.24. 14:13:56kiváncsi vagyok mit gondolhatott a kutya közben :)
ő is így élvezte e mint a videót felvevők, vagy Qrva pipa volt és nagyon nem örült :)))

X lábú kutya ;)
7sleeper | 2012.04.18. 21:07:47kutyaX-t-a'r :-D

Minden autótípussal kompatibilis parkolóőr elhárító berendezés.
Nusihusi | 2012.04.18. 08:32:28Félelmetes ellenség az ablaktörlő:)

Az én kis drágám ♥ vagy énekel vagy szenved... mindenki döntse el! :)
brier | 2013.10.17. 10:55:32köszike:) és a köszöntést is :D

Pózolj a kamerának! :D
brier | 2012.04.14. 08:53:23jaj már:))))
nagyon szépen köszönöm :)
amugy még a macskákat sem bántja,olyan kis ari :) (a képed miatt mondom) :P

Geronimo kedvenc időtöltése az ugrókötelezés. Elég profi benne. :)
brier | 2012.04.13. 09:02:07hát ez hihetetlen :)
nagyon ügyesek mind a hárman, de a kutyáé a legtöbb elismerés :D
sokat gyakorolhatták, és látszik hogy mindenki élvezi :)

Ashleigh és Pudsey tánca :)

Gondoltam lehetne ezzel a kis videóval boldog húsvétot kívánni az oldal látogatóinak... persze, ha elég tetszetős hozzá. ^^
Szobabicikli | 2012.04.07. 21:43:30Kirohad a fogam ez annyira édes...hehe...Kellemes Húsvétot mindenkinek! ;)









