
Mai cukizé: Butch és ikertestvére :)
Szancso | 2013.05.29. 18:02:12Félelmetes ellenfél. :)
Varázsszó? Odaba.. izé.. séta!

Kutya-macska barátság :)
Tooni | 2013.05.23. 06:43:00"máris van értelme élnem!!!"
Nem, nincs.
És most lehet nevetni! :D :P
"felvidít, hogy másoknak akkor jó, ha nekem éppen nem..."

Shake that ass! :D
gyocska | 2013.05.10. 23:28:51Egy szerencsétlen, rettenetesen elhízott kutyáról készült videofelvételt _visszafelé_, ami alá a sékdetesszet rakták be, mert az passzolt. :)

Pitbull csapda ;)
kizcar | 2013.05.08. 14:41:21még ilyen hasazást nem láttam

Omlett
Nas | 2013.05.13. 12:43:32http://www.youtube.com/watch?v=GbycvPwr1Wg
http://www.youtube.com/watch?v=4fsSAPyHxJI

Dior J'adore - bitches love it! ;)
deter | 2013.04.30. 04:08:27Alaposan elgondolkoznék azon, hogy mi a parfüm összetétele. Régóta vagyok kutyatartó. És kutyáknál van egy ilyen ösztön, miszerint növényevő állat végtermékében szeretnek meghemperegni, hogy álcázzák magukat... :D
la' laulemon EDT
http://www.youtube.com/watch?v=hd17MxkpFMs

Az ásítás ragályos :)
Kis tudományos háttér: wiki cikk, Az ásítás még a kutyákra is átragad
„Nem látod, hogy a kedvenc sorozatom megy?!”
Nusihusi | 2013.04.19. 11:05:02Azért én a kutya helyében nem feleselnék:D

Mai cukizé: egyet a cicának, egyet a kutyának! :)
pantera45 | 2013.04.14. 10:45:39Hat igen a pussy az nagyon fincsi dolog :))









