
Ilyen ez a stresszes macskaélet. :)
Mr.T. | 2009.10.27. 10:22:16Neeeeeeeeeeeeeeeeeee :DDD elsírom magam. :D
Ez alatt a post alatt a kommentekben már "elhíresült" a kép "Fuss kicsi 1nessa, fuss!" címmel... :D
Az oldalon rengeteg ilyen képet láthattok. Ha unatkoztok, csináljatok Ti is újat. ;)
Bebukottak - 1984
A dokumentumanyag a magyarországi fiatalkorúak börtönében készült. A film 1985-ben Torinóban a legjobb külföldi film díját nyerte. A film operatőre Klöpfler Tibor, akinek rendezése, az El Nino a 31. Magyar Filmszemlén kerül bemutatásra.
Napi Izés Téma: Lehetséges-e ilyen súlyos élményekkel beilleszkedni a társadalmi életbe? Megváltozhat-e az ember jó irányba a börtönben töltött évek után, vagy eleve lecsúszásra és újabb börtönévekre van ítélve ez által?
2/10 - 3/10 - 4/10 - 5/10 - 6/10 - 7/10 - 8/10 - 9/10 - 10/10. részbungle | 2014.11.27. 09:18:18http://index.hu/mindekozben/poszt/2014/11/27/ma_mutatjak_be_a_bebukottak_folytatasat/
Ha rosszalkodna otthon a gyerek, nyugodtan vigyétek el egy ilyen előadásra! A hatás garantált, bár lehet, hogy egyes alanyoknál utólag pszichiátriai kezelés lesz szükséges.pepeti | 2009.10.13. 22:47:43Hallgasson inkább mindenki Thy Catafalquet! :)
http://www.youtube.com/watch?v=Uyc8qc8-sK8
Piroshátú

Nem árt, ha a gyerekek már ilyen fiatalon elsajátítják ezeket a tánclépéseket... ;D
Sün13 | 2009.10.23. 20:10:54PFF! mit vártok? mint a cigányok.....és csodálkoznak a túlnépesedésen

Úgy látszik kezdenek divatba jönni az ilyen klipek.
Levcike | 2009.10.08. 12:45:36Itt: http://www.hirextra.hu/2009/09/04/plazaban-meztelenkedett-a-playmate/

"Profi" smink egy ötévestől! Szerintetek helyes vagy helytelen? Szabad engedni ilyen korban?
lb7 | 2011.09.08. 08:53:42biztos a kígyónak tették be, csak az nem látszik...

AdóManó színre lép
APEH-mese a felnövő generációnak. Igen, ilyen is van. Csak, hogy már kis korukban tudják a gyerekek, hol a helyük :)
„Ha híd épül, az a jó,
Nincsen más, mint az adó,
Egy aranyból ragyogó,
Ettől boldog a manó.”

433 féle energiaital - nem gondoltam volna, hogy ilyen sok a magyar termék...
AVIREX | 2009.11.27. 23:46:21az a komoly gyujtemeny,nekem full uresek jonnek be a legjobban,amelyiken semmi nincs.. a noname cucc :D -abszolut kornyezetbarat :D
A játék lezárult, a nyertest e-mailben értesítettük!
Köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok, legközelebb is lesz hasonló játék.
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?
Nincs más dolgod, mint a képre kattintani és elküldeni 3 magyar fellépő nevét a jatek@ha.hu címre.
A játék szerda (08.26) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.
Jó játékot!COLOS25 | 2009.08.26. 09:20:44ááá mért nem nyertem?? vagy csak nem kaptam még e-mailt?..... soha nem nyerek..:(
nem baj attól ott leszek..xD









