
Érdekes japán táncformáció. :D
Schabee | 2008.05.09. 14:30:55ez kivételesen jó a japóktól
Frodo és a Numa Numa! :) Avagy Elijah Wood táncol... :D
DJBJ 18 | 2008.04.19. 15:17:49hüye hobbit :)

Nem lehet elég korán elkezdeni! :D
Avagy a múltkori kissrác méltó párja...Dzsedáj | 2008.04.18. 16:40:20http://www.bebo.com/FlashBox.jsp?FlashViewType=Personal&FlashBoxId=1407272936

Fingerboard után itt a fingers breakdance! Mi lesz a következő?
bigyminyő | 2008.04.13. 15:35:56Ügyes,ügyes!!!!
A kis cipő talán 10-es méretű lehet.....Olyan mintha test nélküli ember táncolna.....:)

Tuti mindenki örülne egy ilyennek az első randin! :D
CRaPtRaSH | 2008.04.18. 12:43:51nem,de ez jóvolt :P

Állítólag begyorsulnak a gyerekek a színezőanyagoktól. Szerintetek ő milyen színezőanyagon van?
Purple | 2008.04.13. 19:43:53álmennyezet van, az nem szokott csak úgy hullani a melegtől :D azt ki kell belőle váltani.. :DD szerintem ez valahogy összefügg a témával :O :D

Kitty Dance
MikeSylver | 2008.04.11. 10:17:15Jópofák :)

Már régen volt nőnap, így a csajoknak kijár már egy Pasizés poszt: 88 éves chippendale bácsi :P
LeNore | 2008.04.10. 11:59:18A csaj attól fél, hogy ráesik??:))) Úgy tartja a kezét, ha elveszti az egyensúlyát, elkaphassa!!:)

Salsa - ha az egyik már elkopott. :D
(Természetesen emelem kalpagom is!)ördög11 | 2008.04.11. 19:56:45"bittedanke":D:D:D:D
le van zsírozva.
(de Kotta! figyelek ám. ha másnak mered odaadni...nyisz! :D)

A Szomszédok remake-jének első, nem hivatalos előzetese!
(Avagy: Mehet a tánc, hozd a magnót!)Purple | 2011.01.10. 11:30:33kurvanagy :DDDDD









