
Mai cukizé: Frankie, a cica és Sadie, a bulldog barátsága :)

Ismét bento

„Nem tudom, hogy mit mondok. Tolmácsot szeretnék kérni.”
norbertvincze | 2016.03.21. 09:24:16http://index.hu/video/2016/03/17/kosa_lajos_a_doorstep_sajtotajekoztato_szabalyai_ii./
Golden retriever: „A többi kutyának meg mi baja?” :D
rermo | 2014.11.20. 14:13:12De legalább nem fog iskolás gyerekeket szétmarcangolni ....

HIbás működés? Dehogy, ez csak az egyik program! ;)
cila | 2014.11.21. 17:31:21Kéz átverés show

„Kinek az ötlete volt?”
Szerintem fateré egy kis nézettség növelés miatt... ;)Szancso | 2014.11.19. 18:00:32A testfestést még gyakorolni kell, a paintball viszont már egész jól megy. :)

Utcai herevizsgálat - te bevállalnád a fenti hölggyel? :)
Findzs | 2014.11.20. 11:47:41biztos vagy te abban? nekem már volt és rohadtul fájt
igaz, hogy egy 60 éves 100 kilós férfi doki csinálta, valószínű ha ez a csaj csinálja jobban esik
abból a szempontból biztos, hogy kisebb a keze :)

Tony Hawk kipróbálta a Hoverboardot, a Vissza a Jövőbe című sorozat második részében felbukkanó lebegődeszka működő változatát
bungle | 2015.06.25. 16:32:38Lexus hoverboard:
www.youtube.com/watch?v=7zTCgMPZRuo
www.lexus-int.com/amazinginmotion/slide/

PEW PEW PEW PEW - lenyelt egy videójátékot szegény madár! ;)

A piámat azért nem hagyom itt! ;)
lackópetykó1 | 2014.11.19. 16:28:39AK-47 egy fehér ruhával letakarva... vagy hurkatöltő.









