
A következő Farming Simulator-ban már remélem lesz ilyen! ;)
vadonka | 2012.11.14. 01:44:52azért megnézném ezeket a gyorsulásokat a földeken utána kötve egy ekével :)
Ingyen körhinta és senki nem megy egy menetet? ;)
SilAsh | 2012.11.13. 17:16:35Nem kell kipróbálni, mert így jobban belegondolva igazad van, csak eddig nem tűnt fel, hogy így működik.

2600 lufiból építette fel saját hobbitotthonát a Tolkien-rajongó
Szancso | 2012.11.12. 17:52:21Miért nem gyújt be a kandallóba? ;)

Úgy tudtam a gizmókat nem érheti víz :)
Nusihusi | 2012.11.12. 15:24:09Nagyon szép macska:)

Haverok, buli, csobbanás... :)
norbertvincze | 2013.07.14. 19:36:38posztolt vidit leszedték
http://www.youtube.com/watch?v=EGuBmyiq70g

Mai cukizé: Meysi, a 3 hónapos zsebkutya :)
A súlya megegyezik egy hörcsög súlyával. Ő a világ legkisebb kutyája, azonban a hivatalos eredményig várni kell, amíg eléri az egyéves kort, akkor bekerülhet a Guinness Rekordok Könyvébe.Szancso | 2012.12.09. 20:06:20http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4He6ONBZQsI
:DD

Valamelyik PETA-s marketingesnek már úgy látszik igencsak répahiánya van...
közlegény | 2012.11.10. 22:08:29ez a videó kedvezőtlenül befolyásolja a zsenge (kiskorú) zöldségek szexuális orientációját.

Elkelt ($549)
Szancso | 2012.11.09. 18:25:42Mókuss!Én így lovagolok kígyón. ;)

„Hé paraszt! Melyik út megyen itt Budára?” ;)
Nusihusi | 2012.11.09. 23:15:23Én ilyen mellekre azért nem lennék ennyire büszke:D

Toxara feat. Kand¾ija - Maðarska
„... a magyarok legendák, a magyarok szuperek, eszméletlenül jó fejek, ők a mieink, hallod!”
A szomszéd fűje mindig zöldebb, legalábbis a Kand¾ija művésznéven rappelő eszéki freestyler szerint nálunk egy tejjel-vízzel folyó fogyasztóvédelmi Kánaán vár a horvát vándorokra, ahol minden nő szép és minden férfi izmos, udvariasak vagyunk és a csődbe jutott gazdaságunk ellenére mi magyarok vagyunk az élet császárai.Revanor | 2012.11.09. 17:26:17Iróniáról, viccelődésről hallottatok már? :D









