
"Nézz mélyen a szemembe, tedd a kezed a farzsebembe!" ;)
Schabee | 2009.10.05. 21:03:49hát ez egy nagy baromság
Te milyen fejet vágsz játék közben?
Robbie Cooper fotográfus egy négy perces videóban mutatja be, milyen pofát vágnak a mai fiatalok játék közben. Akad egy-két igencsak "dekoncentrált" tekintet.Schabee | 2009.10.05. 21:00:33hát ez nagyon kész:) biztos én is jó fejeket vághatok játék közben

Egy elég hosszú csúszda. Egyelőre nem volt időm utána keresni, így többet most nem tudok róla, de majd talán valaki megírja. ;)
Schabee | 2009.10.05. 20:34:39nem rossz, bár nem voltam sose nagy csúszdás

Mr. Bumble (nem röhög!), a pufi borz fogyókúrára ítélve. :)
Schabee | 2009.10.03. 22:05:42WTFOMG

Egyszemélyes zenekar.
(egy másik, régebbi, ha esetleg valaki nem látta...)
Az iPhone szerelmeseinek, illetve akiknek nem telik rá: Notepod. :)
Schabee | 2009.10.03. 22:02:373000 forint, de azért jó :D

Így készül egy LMP kategóriájú autó a Le-Mans-i 24 órás viadalra.
És így bontja darabokra Scott Sharp, ha valami nem stimmel vele. ;)AVIREX | 2009.10.02. 02:18:58kis buzi kinaiak lopják a licencet hidden cam -mal... :$
[[[:

Támadó pulykák New Jersey-ből.
(Szerintem csak a bringát akarták. ;))Larkin | 2009.10.05. 19:46:14biztos ezek is South Park-i pulykák azé támadnak már az emberre is :D

Ha az ingyen ölelés nem jött volna be, itt az ingyen pofon! :D
bungle | 2010.05.11. 12:38:30kikike1990 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=cSv7CFJ2IWQ
Szöveg: "Furcsa természetvédős videó..."

100 Greatest Hits of YouTube in 4 minutes.
(tudom Macc, hogy a legtöbb már volt külön postként, de szerintem az újabb Izélők még lehet sokat nem láttak belőlük :))Schabee | 2009.10.01. 23:07:03hát ez király volt!









