
Songza - zenék minden mennyiségben. Youtube videók hangsávjaiból dolgozik.
Ha regisztráltok (tök egyszerű, kb. 10 mp), akkor saját playlist-et is összeállíthattok, amit aztán megoszthattok (írjátok a kommentekbe), pl. így: http://www.songza.com/bungle
Roncsderbi egy kicsit másképp! Nagyon állatok! :)
Dopamine | 2008.05.15. 02:57:48Igazi redneck móka :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.
Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)
Egy bébi lemming:
És végül a lemming-dal.M.agnus | 2008.05.17. 23:24:33Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a faj ugyanis vonuló , bizonyos korban kiúsznak az Atlanti- Óceán kellős közepébe és ott egyszerűen megfulladnak. Az imént említett történészek szerint ott valaha szárazföld lehetett.

Ahol egynek jut, jut kettőnek is...
CRaPtRaSH | 2008.05.17. 21:14:05mirőőőbeszéééész :O szercsibercsi van te kis nyomi :D

Jerrari SUV - egy érdekes ötvözete a Ferrari 365 GT-nek és a Jeep Wagoneernek.
Re-Peet | 2008.05.14. 14:07:03Pedig van olyan cég (talán angol) amelyik olyan Ferrari kombikat csinál, amely egész jól beleillik a sportkocsi-sportkombi vonulatba.. még akár gyári prototípusnak is lehetne tekinteni.. Ez egy kicsit dromedár...

Vigyázz, ha egy kicsit bebaszcsizol! ;)
bearney | 2008.05.15. 12:27:48Hehe, ez velem is megtörtént Balaton-on!
Elemntem hányni, bezárt a diszko én meg reggel kiugrotta maz ablakon és szilánkosra törtem a lábam!

Egy kicsit gyorsabban tekerne, lehet jól is szólna... ;)
pean | 2009.05.08. 11:05:35Lehet, hogy az Operába megy és ő a zenekar...

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a ködfoltos párduc. Rendkívül veszélyeztetett és egyben a leggyönyörűbb macskafélék egyike!

Az egy dolog, hogy csinál ilyet a csaj, na de hogy van akinek kell is, az már nekem sok!
r3clbull | 2008.05.14. 11:52:58hát ez utálatos baszki...a hideg ráz
Állandó rovatunk ezúttal egy Kung Fu Panda kedvcsinálóval, a készülő Prince of Persia mozifilm első plakátjával és a Star Wars: Clone Wars médiaanyagaival.csicsilla | 2008.06.27. 11:57:39ez kész ez a mese!XD nekem màr kicsit elegem van ezekböl a tipusu mesékböl nem füztem hozzà so reményt, de nagyon nagyon tetszett!nem is a sztori annyira (azért nem volt borzaszto) inkàbb a panda karaktere,vannak benne jo poénok... egész jo màr rég nevettem ennyit ilyen tipusu mesén...










URL: http://www.technet.hu/techtud/20090311/15_evesen_borsot_tor_a_youtube_orra_ala/
Szöveg: A YouTube-ot egy 15 éves fiú szoftvere szorongatja, mellyel a videomegosztót forrásként használva bárki kialakíthatja saját ingyenes zenetárát. A Google-t kellemetlen helyzetbe hozhatja az új alkalmazás.
(Szerintem ez tök hasonló szolgáltatás, mint a fenti weboldal...)