
„Cirmos cica haj, lenyaltad a haj” :D
közlegény | 2014.11.24. 13:27:26pamacska
Tudod mit üzen neked a rendőrség, ha egy buli után megerőszakolnak? “Tehetsz róla”
bungle | 2015.11.23. 13:59:45http://tenyek.hu/kulfold/194074_a-no-aki-miniszoknyat-visel-ne-csodalkozzon-ha-megeroszakoljak.html

Nuggets - nem minden arany, ami fénylik! ;)
rermo | 2014.11.24. 10:55:50Persze mehetünk még tovább a dolgok megértésében . Ugye az életünk menetét két dolog irányítja . Az érzelmeink és az értelmünk ... ebből milyen koktélt keverünk ki melyik lesz a döntő melyik uralja az életünket az rajtunk és a génjeinken múlik . Ebben az esetben és minden más esetben is amit felsoroltál ... hallgathatunk az érzelmeinkre ... " Hú de jó volna szárnyalni egy kicsit " és hallgathatunk az értelmünkre ... " A drog és a tudatunk egyébb módosítása káros lehet , mert idővel az értelmünk felett átveheti az irányítást az érzelmünk...ebben az esetben elszakadhatunk a valóságtól " ... és késztetést érzünk a szárnyalásra .

Ezért tartsd mindig magadnál a telód! ;)
közlegény | 2014.11.24. 09:12:01majd ledolgozza :)

A biciklis futárok új járgányt kaptak ;)
közlegény | 2014.11.24. 09:00:42pizza 2 perc alatt

Érdekes babakocsi ;)

Garfunkel and Oates - The Loophole
balogh predator | 2014.11.24. 00:28:52Jaj úgy szégyellem magam, hogy magyarul néztem, eddig azt hittem hogy Magyarországon ez a honos nyelv! Gondolom ilyen hátranyalt hajú kis tizenéves angolbuzi páva vagy, szívesen összefutnék veled öt-hat sör után.

Ha van egy kis mínusz, locsoljatok a kertben. „Lesz itt snow lesz itt snow lesz itt snow...” ;)
vater85 | 2014.11.21. 13:02:17Klassz sapija van a gyereknek :D

„The Pit” - nem szívbajos bringásoknak!
Igneon | 2014.11.21. 19:44:31Gyenge...
A terep is meg a bringás is.

Azért vannak itt érdekes számok a magyar filmek költségvetéséről és bevételeiről...
bungle | 2014.12.23. 09:55:04http://444.hu/2014/12/22/igy-szerepeltek-a-magyar-filmek-az-elmult-negy-evben/









