
Válni akarsz? Vegyél egy ilyen kocsit! :)

Hosszú az út munkába menet...
Nusihusi | 2012.11.14. 22:59:03Ez aztán a kiváló edzésterv:D

Elnézést, mi is a neve?
Botos Vendel | 2012.11.21. 20:56:19de legaláb okos!!!!!!!444

Pataky Attila a háromnapos munkahétért zenél
Az Edda Művek spirituális énekese örök lelkű fénylény, mint szerinte mindenki más is, így aztán épp elég is lenne heti három napot dolgozni, mert az jár. Az Edda időkaput nyit majd a koncertjén és már csak párat kell aludni az új világkorszakig. A dimenzióváltás után is lesz dolog, lehet, hogy a Pilist szívlapáttal kell odébb rakni, de a lényeg, hogy minden olyan lesz, mint 12000 évvel ezelőtt.Remi Gaillard | 2012.11.15. 11:08:25Mivel jófej főnökeim vannak nem küldtek el télre hanem 3 napot dolgozok 1 héten. Vegyes érzelmekkel de elvagyok itthon.. Nem olyan jó móka! Persze a fizetésem nem lessz a régi.. :O

Így pakolják ki és be az igazi kutyáknak (300 kiló felett bazze!) való jutalomfalatokat!
bungle | 2013.02.22. 11:32:36Köszi, cserélve.

Ejtőernyős cicákok ;)
SilAsh | 2012.11.14. 00:16:34Honnan tudja a vak ejtőernyős, hogy közel a talaj?
Meglazul a kutya póráza.

Ilyen béna motorost, nem tud lerázni egy rendőrt... ;)
rubigo | 2012.11.17. 12:50:26Ausztriában az autópályán pont ilyen vészhelyzeti folyosó kialakítására kérik az autósokat.. Egy pihenőhelyen láttam ott kitáblázva, kerestem valami linket róla:
http://saabism.blogspot.hu/2011/12/change-of-traffic-rules-in-austria.html

Na itt veszítettem el a fonalat. :)
Nusihusi | 2012.11.14. 00:19:01Ez azt se tudja, hogy milyen évszak van:D

Gömbvillámlábú hörcsögagarin :D
(a képen Rhino és Mittens a Bolt c. rajzfilmből)Rommel887 | 2012.11.14. 11:59:03Áhá szóval a birodalmi lépegetőket is hörcsögök vezették, már értem miért nyertek a lázadók :D

Deo Perfume Candy, a „nefürgyéle” cukorka. ;)
Állítólag rózsa illatú lesz a bőre kb. 6 óráig annak, aki ilyet eszik.a janek | 2012.11.12. 21:14:56azt hittem óvszer










Ilyen önzőek ezek a férfiállatok! ;)