
Csak BMW-nél működik. ;)
Metál Varjú | 2009.10.27. 18:52:38Ez fájhatott!
Szerintem nem kellett neki utána kávé... :D
(ez a régi japán videó jutott róla eszembe - bungle)norbeXX | 2009.10.12. 15:25:56hehehe eccer en is kiprobalom ezt egy haverral : )

Romantikus lánykérés. Vagy nem.
Fireblade1000 | 2009.10.07. 19:50:18:DDD

Molossia - a legkisebb köztársaság. Népessége: 6 fő, amiből 3 kutya. :D
Tooni | 2010.05.19. 21:53:57A Nosztalgiakritikus (http://www.ize.hu/comments.php?post_id=14126) megtámadja Molassziát!
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/21882-kickassia-part-01
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/21951-kickassia-part-02-triumph-and-treacle
http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/22008-kickassia-part-03-inglorious-glory
Ezek de állatok. Kickassia! :D

Red Bull Desafio no Morro
Rio De Janeiro-ban rendzték meg nemrégen azt a Downhill kupát, ahol a versenyzőknek a brazíliai nyomornegyedek meredek sikátorain keresztül kellett végighaladni. A videóban látható Dan Atherton elég durván ereszkedik lefelé, de hiába, mert ez csak a harmadik helyre volt elegendő.
Itt egy hosszabb videó az eseményről. :)Nusihusi | 2009.10.08. 00:44:50Elég ijesztő:S Én végig attól féltem, hogy felbukik:S Respect neki:)

Magyarázatot követelek!
Kapitány | 2009.10.12. 10:59:42Ezek a japánok perverzek, de ez a jó bennük. :)
(U.I.: a magyar lányok a legszebbek.)

Asperatus - egy új felhőformáció. ("asperitat" latinul vadság)
Az elmúlt ötven évben nem volt példa arra, hogy a meteorológusok új nevet adtak volna valamilyen felhőformációnak. Egyelőre nem tisztázott, hogy az asperatus pontosan hogyan keletkezik. Valószínű, hogy hatalmas hő is közrejátszik kialakulásában, sötét színei pedig arra engednek következtetni, hogy sok vízet tartalmaz. Ennek ellenére eddig azt figyelték meg, hogy bármennyire is fantasztikus és félelmetes, többnyire nem okoz viharokat, s békésen szertefoszlik.
Magyar cikk.bungle | 2013.03.02. 10:27:11www.origo.hu/idojaras/20130301-fenyegeto-takarofelho-uj-zeland-uj-felhotipus-fon-bukoszel-meteorologia.html

Bemutatom nektek Domo-t, a japán NHK televízió csatornájának a kabaláját. :)

A munkahelyi stressz ellen néhány megoldás.
Nusihusi | 2009.10.06. 01:06:48A delfinest és a labdamintás jegyzetfüzetet elfogadnám:) A kaki-formájú izé beteg:S

Vigyázat! Biciklis pacsivadász szedi "áldozatait" New Yorkban! :D
Purple | 2009.10.04. 08:56:07neked egyre élesebbek a meglátásaid! én elolvastam a postszöveget is, meg a postképet is megnéztem, de komolyan gondolni sem mertem volna hogy ez VALAMI PACSIZÓS LESZ!









