
MC DC Veress Róbert Freestyle Rap
Nyolc éve - amikor Robi még azt sem tudta igazán, mi is a freestlye rap - egy házibulin kiderült, nagyon megy neki a rögtönzött rappelés. Bár szoftver-üzemeltetőként végzett, reméli, egyszer eljön majd az idő, amikor minden idejét a freestyle rap-re fordíthatja. 9 és fél órás folyamatos rappelésével ő tartja a nem hivatalos világrekordot.
+ itt van pár a legcikibb produkciókból (köszi CS1985)
Nem árt, ha a gyerekek már ilyen fiatalon elsajátítják ezeket a tánclépéseket... ;D
Sün13 | 2009.10.23. 20:10:54PFF! mit vártok? mint a cigányok.....és csodálkoznak a túlnépesedésen
Kicsit lefogyott a mikulás... :D
A képen szereplő személy, Santa Claus (tényleg ez a neve :)) is részt vett a World Masters Games-en, nem kevés idős társával együtt.bungle | 2009.10.13. 21:20:38Kiegészítettem a Sport Izén a postot egy videóval... 100 éves mami durván nyomja!

Végülis hihető, nem? :D

Fred Bowers - 73 éves breaktáncos. Nem az öreg lett a legjobb, de az biztos, hogy a tisztelet mindenkitől kijár neki.
sf | 2009.10.12. 15:05:14... hát... bevallom az őszintét, én is sokkal többre számítottam....
egyrészt erre bármit rá lehet mondani, csak azt nem, hogy Break :):) akkor már inkább Hip Hop és úgy
hihetőbb vagy valami....
Másrészt meg a családi körömben ill. ismerőseim között a 73 év szerencsére nem számít még olyan kornak,
hogy ne tudna megcsinálni az ember egy ilyet... (bukfenc meg ugrál kettőt...)
szegény megboldogult 74 éves zongoratanárom annó amikor nem találtam a kapukulcsot és sietett a buszhoz,
simán kiugrott a kerítésen és futott a buszhoz :)
inkább úgy fogalmaznám meg a posztot, hogy a fickónak grat, hogy 73 évesen bevállalt egy ilyen műsort :)

Nekem ez jelenti a fogyókúrás postot... Van aki szerint ez szép?
Purple | 2010.11.22. 13:06:28de durva, nagyon bizarr, mint vmi elvont rajzfilm :DD félelmetes, de bejön

A 148 cm-es kannibál: Issei Sagawa
"...nem tudtam uralkodni a vágyaimon..."Patkányka | 2009.10.13. 18:57:44Gusztustalannak csak azt tartom, hogy képeket mutattak róla, meg hogy fajtársat ölt .
...viszont érdekes nem?Mennyivel jobban elítéli az ember ha egy ember embert öl, mint inkább állatot.
..mondjuk PLD. egy csirke esetében is gusztustalannak tartottam volna, egyébként inkább a gondolat, hogy embert ölt a gusztustalan, mint maga a látvány..annyi hogy az 'ember'-t felsőbbrendűnek tekinti az 'ember'..
Szerintem látványban ugyanolyan rossz egy ember megcsonkítva mint pld egy sertés.
Amúgy meg azért vélem gusztustalannak, mert fajtársat ölt úgymond,'miközbe [Intelligensebb faj] tagja'
[csak gondolom írásban gondolkodok más helyett, mert sokan 'undorodnak', de saját maguk se tudják egész pontosan mitől.
Én személy szerint azért, mert öl és erre büszke....ha ilyen ambíciói vannak vágja le a faszát süsse meg azt tükörtojás mellé egyen sültkolbászt..

Két órányi csajbunyó...
1:50-nél és 2:00-nál már láthattok ciciket. :)sf | 2009.10.14. 00:21:24... és a csávó hol nyúlkál ? :)
Dr. Pek Van Andel 2000-ben kapott megosztott Ig Nobel-díjat "A férfi és a női nemi szervek tomográfos vizsgálata a közösülés ideje alatt" című munkájáért. (gy.k.: MRI felvétel dugás közben)alligatria | 2009.10.11. 16:24:26De durva hogy mozog ott a húgyhólyag meg minden bennünk.

Nevessünk egy nagyot! :D
CRaPtRaSH | 2009.10.09. 18:49:11nem kötekedni akartam,de lényegtelen,csak megjegyeztem hogy akkor én mindig jót fogtam ki..
de lényegtelen,de midnegy...










http://www.youtube.com/watch?v=bPbaoh82_hE