
Egy náágggyon kemééény bandával büntetünk ma:
Krekk - Temet a zúúúcca
Egy 12 éves kissrác és az ő porszívó gyűjteménye. Érdekes hobbija van... :)
Disy | 2007.09.11. 00:30:38"..nekem értelmes gyereknek tűnik.."
PORSZÍVÓKAT gyűjt !!!

Egy faház, ami vonzza a rally autókat! :D
mekecske | 2007.09.11. 04:48:21szerintem egy kedves néző megunta az egyhangúságot, és egy kis olajjal feljavította a kanyarban az aszfalt minőségét :)

Wolfenstein egy picit másképpen :)))
bungle | 2007.09.16. 14:08:25Embi küldte:
Counter Strike a való életben! :D
http://www.youtube.com/watch?v=1_hnTNlYCbw

Egy újabb megasztár született??? :D
bungle | 2010.02.13. 11:24:46ferquo küldte:
Az amerikai Chewbacca
http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102916

Egy emo-s rinyálásai :)
bandee1219 | 2007.11.01. 08:29:27én 16-ra emléxem, de a lényeg változatlan........

A gyenge minőség miatt elárulom, hogy ez a fiatalember egy rekesz sör fejében átrohan néhány vagonon. Letolt gatyával. :)
psyszah | 2007.09.13. 12:26:46jaj őt ismerem XD Norbi forevaaah:D ehehe

Ez egy állat!!!! :)))))
kat | 2007.10.23. 13:42:58Szegény macska....:DDD kicsit huppan..:D de azért kérnék abből amit a csákó szed..

Egy kis fura beat box.
bandyka | 2007.09.05. 11:32:46ez nagynjóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :DDD

Ez itt egy japcsiPUKIizé videó!!! (*~*)
Ketya | 2007.09.06. 02:08:02ezek a japánok... még a szarát is megenné ha vicces lenne :)










sztem ha tényleg ezért lejönnek nagykanizsára akkor puszta kézzel tépem szét őket...