
Robot karmester
A magas kultúra és a csúcstechnológia adott egymásnak randevút, amikor egy robot vezényelte a detroiti filharmonikusokat. Ez volt az első alkalom, hogy nem emberi lény kezében volt a karmesteri pálca.Laci | 2008.05.19. 22:37:05Ha valakit érdekel a science fiction egyszerűen gépelje be, hogy www.mek.oszk.hu, majd a "téma" mellé azt, hogy "sci-fi". kapni fog 146 találatot. Rejtő Jenőt nem kell senkinek se bemutatni. Ott van (vagy ahogy egyesek szeretik mondogatni: "nagyon ottvan"). Viola Zoltánnak meg én mutatkoztam be. Azóta is levelezünk. Ajánlom az "Őrördögök"-et. A témába vág.
Egy kis mobiltelefon történelem.
ebay | 2011.04.10. 15:10:41nekem nokia 5230 van imádom.amugy a videobol hiányolom az érintőkijelzős telókat

Vallásos méhek
És egy kapcsolódó hír: templomba járó méhek. :Dcsirek | 2008.05.19. 21:00:33b.meg :DDD

Kinek milyen nagy? ;) Ha elég érdekes a péniszed, akkor az Izlandi Fallosz Múzeumnak is felajánlhatod! :D
Idézet a cikkből: "Már csak egy emberi darab hiányzik Sigurdur Hjartarson gyűjteményéből, de nem aggódik: eddig négy férfi is felajánlotta a gyűjteményébe nemi szervét. A férfi 1974-ben kezdett el péniszeket gyűjteni. Az első darab egy bika nemi szerve volt, és a gyűjtemény ma már 261 darabból áll, összesen ennyi faj képviselteti magát. A legnagyobb egy ámbrás ceté a maga 70 kilójával és 1,7 méter hosszával, a legkisebb pedig egy hörcsögé, ami 2 milliméter hosszú és csak nagyítón át látható. A tavalyi évben hatezer látogató tekintette meg a múzeumot, a 60 százalékuk nő volt."

Ez meg mire jó egy körforgalom kellős közepén?
horviee | 2008.05.20. 08:10:05Szerintem ez az ottani fővinform székház. Egyébként meg elkézeleme mamust és papust ahogy mennek haza a gyerekektől: Asszony itt kellett volna kihajtanod, nem emlékszel, hogy reggel a ház elé fordultunk be? :-D

Amikor egy varrónőnek elszáll az agya... :D
bandee1219 | 2008.05.18. 19:50:12Nagyon komoly! XD

Hadd égjen a
zsírgumi ! :)nkmedve | 2008.05.20. 00:57:53Ja úgy, olyat én régebb mikróban csináltam, de mostanában mindig mi gyúrjuk a tésztát, ez a hagyomáy:)

Mivel ma nem volt bünti, itt van egy kis svéd meglepetés :) Enjoy! :D
Kuly | 2008.05.21. 17:21:36Te jó isten! Ez má' nem semmi!
Krazy Kujo a szertornászból lett breaktáncos, aki nem mindennapi dolgokra képes. Ismerős lehet reklámokból (pl. viagra reklám) és egy Run DMC klippből.mumus | 2008.05.19. 10:21:03hihetetlen mire nem kepes az ember ha nagyon akarja es eleget gyakorol...

Jaaj, ez aaaannyira romantikus!!!!!!
Egy férfi és egy nő a világ két végéből az internet segítségével megtalálja egymást... Nem csak a kutyában kedvelik ugyanazt a fajtát, hanem öltözködésben is... Miután az első randit (itt a cenzúrázatlan, jobb minőségű verzió) sikerült emlékezetessé tenniük, egy igazán felejthetetlen esüvőt terveztek. Az első, aki talál róla képeket vagy videót, és belinkeli a kommentek közé, annak a srácok majd adnak sört (már megint mi, mi? :) bungle).babapiskóta | 2008.05.24. 21:12:48Ezek nem ők! :( Az itteni srác sokkal helyesebb. :P









