
"Mit nézel? Nem láttál még macit kocsit lopni?" :D
Nusihusi | 2009.10.19. 05:22:13Én a maci helyében megfújtam volna az autót:D
Ki gondolta volna, hogy még vannak vesztaszűzek?
Patkányka | 2009.10.23. 22:47:1984 éves:P

Erről most már nem tudom eldönteni, hogy kamu, vagy sem (vagy reklám - bungle). Segítenétek eldönteni? És akkor majd én is segítek neki bosszút állni.
De most komolyan, már a tévében is láttam a reklámját, itt az Izé-n meg bannert. Akkor ez most egy kampányfogás a Vaterától? Másik részről létező aukciókat hirdet, és még twittere is van . :)AVIREX | 2009.11.28. 17:46:22pfoooh,ez kőkemény hehehe :D

Múlt éjjel
Megvan az sms amit nem kellett volna elküldened tegnap?
Beírhatnátok a kommentekbe, amit Ti küldtetek vagy kaptatok. :)joetheghost | 2009.10.20. 11:45:55TECCIk

Új divathóbort hódit: a minimalac (vagy mikromalac). Okos, engedelmes állat, az intelligenciája vetekszik a kutyákéval. 200 ezer forintba is kerülhet, de máris olyan népszerűek, hogy akár 3 hónapot is várni kell egyre.
Magyar cikk: Minimalacot minden háztartásba! ;)
2006 februárjában a Berlinben tartott 56.Nemzetközi Filmfesztiválon egy felhívást tettek közzé, melyben az alkotókat arra kérték fel, hogy készítsenek egy rövidfilmet az "Élelem, Íz, Éhség" témakörben.
Világszerte 3600 filmes csatlakozott a felhíváshoz.
Csak 32 filmet választottak ki ezek közül, hogy bemutassák a következő fesztiválon.
Ferdinand Dimadura "Chicken a la Carte" című filmje nyerte el ezek közül az első helyet a "Legnépszerűbb rövidfilm" - kategóriában.A rövidfilm igazán elgondolkodtató.zoli12 | 2009.10.22. 15:44:20itt látszik a csávó mekkora okos!!!!!! Semmi vagyona ,gondolom munka helye sincs és van kb. 8-10 kölyke + még kutyák is voltak! nem tom..ha én lennék ilyen helyzetben biztos nem csinálnék 8-10 éhes szájat. ja meg Magyar országon kinek kertes lakása van és jó munka helye még az sem mer csinálni gyereket!!!!!! mert itthon is mindenki úgy gondolkodna mint pl. a cigányok ,akkor az ország olyan lenne mint a videóban , úgy élnénk.....

Mire jó a brokkoli...
Talán akinek van gyerek a háznál, ezzel rá tudja venni a zöldségevésre, bár hogy nagybátyámat idézzem, amire nem kell vadászni, az nem étel :)Erunder | 2009.10.13. 18:21:11A 6805 kalóriás kislány biztos nem. :D
És valószínűleg a film izén szereplő rövidfilm második felében szereplők sem nagyon gondolkoztak még azon hogy mit lehet még csinálni a zöldséggel.

Eddig ismereten vallatógép került elő a neves videómegosztón!
Akinek esetleg (?!) ez tetszett még sokkal többet talál itt.lacasa | 2009.10.14. 09:12:29Addig üsd amíg mozog!!

Néhány politikus festi magát, avagy mennyit ér 1 "jó" smink! ;)
TdianaV | 2009.10.19. 14:22:08Hát ez valami istentelenül ocsmány:D

Nem az a legény aki adja... :)
Tóth József | 2009.10.13. 13:57:51Nnna ez is inkább szarba lépett volna, mint abba az ütésbe...









