
Nem egyszerű módon menekül meg a fickó az égő lakásból!
bandee1219 | 2007.10.10. 11:48:30Lehet becsurgott egykicsi :).
Egy igazi warthog a Halo-ból! :) A 2009-ben moziba kerülő Halo filmhez készült - nyugi, Peter Jackson a producer, szerencsére nem Uwe Boll! :D
bandee1219 | 2007.10.10. 11:49:46Sajna a gépágyú tuti nem működik, pedig elkérném egy kicsit...

Így néz ki egy orosz fűnyíró!
Arunson | 2007.09.16. 22:18:10nagyon oldszkúl.ilyen nagyfateromnak is volt...:)))

Az internet új sztárja, Chris Crocker, Britney Spears legnagyobb egyetlen rajongója, amint kiborul: "HAGGGGYJÁTOK BÉKÉN BRITNIT!!!" :D
A válaszok is ott vannak nagyon:
Britney Spears válasza ;)
richochet51 válasza
Még egy Chris Crocker szimpatizáns ;)
Leave Britney Alone - TRANCE REMIX!
Chris Crocker faterja a Jimmy Kimmel showban ;)
Az összes válasz...Bizsu | 2008.03.08. 10:23:13http://www.youtube.com/watch?v=edLR8fj6roo
a pupillája naon rendben van. asszem.

ReactOgon - egy új zenei sequencer/arpeggiator (videóval)
Kishangya | 2007.09.14. 00:54:24Nagggyon jó azene a végén!!!
...:::ELRCTRONIC MUSIC FOREVER:::...

Box Head - egy jó kis zombi ölős játék!
Defender9702 | 2008.09.24. 14:51:28389.876.900 pontot értem el benneXDDDD

Egy elég érdekes MP3 lejátszó ez... (videóval)
ibor90 | 2007.09.11. 22:01:17de most a hangszórója nem ott van ahol a fülei nyílnak meg záródnak mert mintha a felvételen úgy hallanám hogy ahogy mozgatja vagy becsukja elhalkul meg erősödik.
Pl próbáljátopk ki hogy háttal álltok a magnónak (lehetőleg úgy hogy kb a fejed mögött legyen magasságba és mondjuk egy kicsit az egyik oldalra nem pont középen) és magatokkal szembe fogtok egy nagy spirálfüzetet és úgy mozgatod hogy erősebb legyen a hang szval hogy kb a fejedre verje vissza és akkor érezni fogod hogy mennyire befojásolja a dolgokat. szval ha a kis fülei miatt így ingadozik a hangja akkor elég idegesítő lehet

Fúj West Side, éljen a Dark Side! :)
Egy kis Star Wars Gangsta Rap... :DUjvy | 2007.09.13. 20:46:31Iszonyat jó..:D

Talán erre szokták mondani, hogy egy újszülöttnek minden vicc új! :)))
Holopka | 2009.06.04. 19:13:08Ha valaki nem találná a gyereket ,itt még megvan:D http://www.youtube.com/watch?v=rgqCB8IW-bA

Egy kis animáció az internet világáról. :D
skaterpunktomi | 2007.09.12. 11:00:38nem rossz!! ;)









