
A tegnapi tornádók egyike, amit videóra is rögzítettek. Csak nem a globális felmelegedés miatt van ilyen szélsőséges idő??!
bungle | 2013.06.03. 11:46:34Ez is nagyon kavar: http://youtu.be/veNJBosc6EA ;)
Öööö, mi a szar(v) ez? :) PS? ;)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy afrikai szarvasmarha, a watusi. A képen található példány Lurch, aki a Guinness Rekordok könyvébe is bekerült a méretei miatt. Azért ez a texasi fél-watusi állatka is szép nagy szarvval rendelkezik.
Magyarul nem sok infot találtam róla (ha van, írjátok a kommentekbe), de állítólag látható a Nyíregyházi Állatparkban is.
Dragon66 | 2008.05.21. 23:31:02ki mondta h kiengedtek?! a többi jelenlévő kétlábú faj mellett fel se tüntem. :D

Egy pillanat, mely talán bekerül a történelemkönyvekbe.
Laci | 2008.05.21. 22:11:44Tényleg, lefordíthatná már valaki mit mond Garry (nem Gary!) Kaszparov (já nyámnogó gávárjú páruszki). Annyi tudok róla, hogy világbajnokként visszalépett a sakkéletből s politikai pályára lépett, hogy állítólag segítse országát, folyékonyan beszél 7 nyelvet, fiatalabb korában 10 mp körül futotta a 100 m-t, 7,80 körül ugrott távolba, szinte senkivel se értett soha egyet, neki mindég eredeti (forradalmian új) gondolatai voltak.
Mit mondhatott a végén? Talán ezt:
"Politikai ellenfeleim három dimenzióban mutatták meg milyenek is valójában. De ti nyugodjatok meg, semmi baj nem történhet. A szicíliai védelem sárkány változatára is fel voltunk készültve"

A Jindo sziget Dél-Koreában a helyszíne az ún. Mózes csodának. Évente háromszor - márciusban, májusban és júliusban, apály idején - a víz 1 órára megnyílik egy 40 méter széles és 2,8 km hosszú szakaszon. Ilyenkor emberek ezrei látogatják meg a természeti jelenséget, mely 1975-ig nagyjából ismeretlen volt a világ előtt, amíg egy francia nagykövet dél-koreai látogatása után nem írt róla egy francia lapban.

Nagy-Britanniában kitiltották a strandról Bilbot, az életmentő kutyát, akinek egyébként már három ember is az életét köszönheti.
dj szixai | 2008.05.21. 15:08:30Sziasztok
tudja valaki a sztorit h miért lett kitiltva?
jaaa a csendőr neve: Parju (Moustache)
alapfilm, azon nőttem fel :)
Az MGM Mirage szállodalánc ékkövének számító Bellagio Las Vegas méltán tekinthető a világ egyik leggrandiózusabb hotel- és kaszinókomplexumának. Az alábbi videót egy vendég készítette a szökőkútról a 27. emeletről. Gyönyörű!Máln@ | 2008.07.13. 14:54:30Szerintem marha szép!Kit érdekel,hogy nincs értelme?:]]...Van még jópár olyan dolog a földön,aminek semmi értelme!

The Skeleton Bar - egy újabb Giger kocsma ;)
Kandur | 2008.05.21. 22:48:46Kezdjűk ott,hogy Gigernek semmi köze a vámpírokhoz(tudatlan balga népség Ő az idegenek szülőatyja) amit itt láttok az biomechanikál...amúgy a világon 3 hejen van ilyen "kocsma" és nem kevés sikerrel üzemel.Én személy szerint szerencsésnek mondhatom magam mert már voltam 1 kiállításán Bécsben...na za nem semmi volt szobrok festmények.De aki látta Dűne c. filmet ott is megnézheti a keze munkáját ugyanis a Harkonnenek "ebédlőgarnitúráját" is ő tervezte élőben se volt semmi 4m hosszú fekete márványból van kifaragva...ennyi
ja a predátor az nem az ő nevéhez fűződik

Egy igazán esélyes megasztárjelölt....
maszat | 2008.05.22. 13:42:09nem ismerem a román népzenét, de miért ne szerepelhetne egy ilyen műsorban népdal? Autentikus előadótól? Szerintem nem jópofáskodó öregasszonyt kéne benne látni. És bárki bármit csinál bunkóság szemtől szembe kiröhögni, főleg, ha egy idősebb emberről van szó. Ennyit a zsűriről.

Át kell jutni az egyik partról a másikra 2 kötél segítségével. A víztől azért fél mindenki, mert 50 fokos. :D Természetesen japcsizé...
Mongoose24 | 2008.05.21. 09:42:32Érteni értem, de ezt nem találom viccesnek.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a fülesmaki (vagy galágó, angolul bushbaby).
E.T.: "Adod vissza a banánt, te óriásmajom!"
Barry: "Igen, ott még vakard egy kicsit, a hónom alatt is, köszke..."
Biguli | 2008.05.19. 23:47:49nem tudnám bántani....









