
Nem mindennapi ping-pong meccs. :D
Davek | 2009.10.25. 22:26:40Úristen, neee, neee xD Új sport Fing pong xD
Egy amerikai nő meg van róla győződve, hogy az influenza elleni védőoltás miatt nem tud járni normálisan, csak visszafelé. Szaladni viszont tud előre is. Nagyon fura.
Bubba | 2009.10.26. 09:52:43Én teljesen biztos vagyok, hogy az oltástól van, de nem a hátramenés, hanem hogy ezt még publikálja is.
Erre a csajra biztos illik a kifejezés: "Olyan vagy lyányom, mint a hátramenés!"

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Cordyceps. Biológiai ciklusa egyik részében a Cordyceps növényként létezik, a másik részében rovarként. Valójában a Cordyceps nem tartozik sem a növényekhez, sem a rovarokhoz.
Mióta a '93-as Szabadtéri Atlétikai Világbajnokságon a kínai sportolók kilenc világcsúcsot döntöttek és edzőjük bevallotta, hogy a futóit ezzel etette, a sportolók igen nagy becsben tartják.kukulkan | 2009.10.25. 15:31:50Hát, mikor egyesültek az ős-eukariótákkal. :D

Egy új-zélandi város betiltotta az évenként megrendezett nyúldobáló versenyt. :D
Purple | 2009.11.17. 12:45:34hogy dögölne meg

A bekapcsolva felejtett mikroport esete.
A 2009 október 21-i adásban István Dani alázza kolléganőit, miközben ezt a nézők élőben hallhatták.
Pár cikk az esetről:
Műsorban alázta a magyar sztárokat a műsorvezető - "Disznós vagy te, nem fiús"
Durva beszólások - bekapcsolva maradt a műsorvezető mikrofonja!
Bocsánatot kért az RTL Klub az alázott celebektőlviktorvagyok | 2009.10.26. 12:43:55Tökéletesen igazad van, Punyukli.

Chris Crocker a rinyálás helyett most egy édes, érzéki, nyelves csókot küld nektek. ;)
kotta | 2009.10.27. 21:52:10Csak a sörök tűntek el, de azok nagyon... És már régen... :-(
Amint lesz egy emberi munkahelyem (=emberi életem), azonnal meg fogok inni 6-7-8-tizensok barna Staroprament! És ez punktum a javából!
Addig meg marad a párhetente néhány szabad óra az internet előtt...
Most épp ez van, se több se kevesebb.
Legyetek nemjók és szaladjatok el ügyesen a közeledő mackók elől! ;-)

Napi Izés Téma cigányok és politikusok nélkül, egyetlen szóval: Magyarország. :)
Találmányok, hétköznapi használati tárgyaink és feltalálóik, akikre büszkék lehetünk.
Néha Superman is meglepődik, hogy mire képes az erejével. :D
Nusihusi | 2009.10.25. 02:53:27Mekkorát ugrott már a macska!XDXDXD

A játék lezárult. Íme a nyertesek, akiket e-mailben értesítettünk:
- pottyondyp
- zuzi
- Conscripter
-------------------------------------------------------------------------
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati Paul van Dyk bulira?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a 4 magyar fellépő nevét, akik Paul mellett játszani fognak a bulin. Ne feledd az izé user nevedet sem odaírni, mert csak regisztrált izé tagok nyerhetnek!
Összesen 3x2 jegy kerül kisorsolásra.
A játék kedd (10.20) 9.00-ig tart, a szerencsés nyerteseket e-mailben értesítjük.
Jó játékot!Erunder | 2009.10.25. 08:20:24Hatalmas buli volt. A Harder Better Faster Stronger és a Home (kétszer is) iszonyat nagyot ütött. :)
Most érkeztem haza és még a buli melegében írtam ezeket a sorokat, szóval bocs ha van benne némi hiba. :)
Remélem minden izélő, aki ott volt jól érezte magát.

Klenginem - a művész úr klingon nyelven ad elő Eminem számokat.
Ha esetleg gondotok támad a megértéssel, ti is megtanulhattok klingon nyelven. :Dbandee1219 | 2009.10.20. 09:02:35Hogy ez mekkora egy rakás szar! Valahogy nem tudom átérezni, mit szeretnek ebben.









