
Mai ismeretterjesztő rovatunkban dzserboa, az egyiptomi ugróegér.

Egykerekezés sörösüvegeken
alphadog | 2007.10.12. 10:49:17http://www.glumbert.com/media/unicycle" target="_blank">http://www.glumbert.com/media/unicycle

Egy kis Darth Vader Blues :D (szájharmonikán)
Schabee | 2008.02.02. 23:14:43qrva nagy

Nem tudod mit csinálj a régi 5.25-ös floppy lemezekkel? Itt egy felhasználási példa... :D
invad3r1987 | 2007.09.22. 15:12:05Egy ilyen civic itthon sincs pár milla, nemhogy amerikában...

A fickó az arcával kapja el a napszemüveget!!! ;)
Aki kitalálja hogyan csinálják, az kap egy napszemcsót... :Drullet2002 | 2011.09.30. 12:17:17csalás mert vissza felé játszva
van!

Egy igen ötletes és naccerű reklám trailer...
thundermanx | 2007.09.23. 21:35:52Az újabb - 3G-s - sony-ericcson mobilokban (a w sorozatokban egészen biztosan) van zenefelismerő program. Ha van valakinek a környzetedben ilyen telója, kérd meg, hogy hívja le a zene adatait a netről.
De ez a reklám tényleg nagyon ott van! Üdítő kivétel... ...de ha mindegyik ilyen lenne, már nem hatna ennyire.
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.bandee1219 | 2007.10.10. 11:37:34Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.
Régi kedvencem B. J. Thomas 1970-es slágerlistás dala, a Raindrops Keep Fallin' on My Head. Az egyik korabeli show felvételén egész komoly mennyiségű víz zúdult a nyakába... :DAttila | 2007.09.18. 21:40:44Szerintem a legviccesebb a videóban, az amit a youtube post-ok között olvastam, mégpedig: 0:36 nem tudja kinyitni az ernyőjét. :D:D

Anyuci egy kis késdobálással dobja fel a babazsúrt! :)
Élien | 2007.09.19. 18:14:27Meztelen politikai kijutóst tegyél fel,mert az biztosan bejön!! :)

NLOS Cannon Challenge - egy jó kis ágyús lövöldözős gémizé a Discovery oldalán!
Dalmyqaf | 2007.09.18. 20:22:091 idő után nagyon uncsi...:S










http://www.youtube.com/watch?v=HXJPIdgPlFg