
Nehéz a lányok sorsa... :) (azért a fiúké se egyszerű!)
Írjátok a kommentekbe a leggázosabb vagy legviccesebb randitokat, ismerkedéseteket! ;)
A professzionális japán masszázsfotel a legújabb technológiával készül! Rendkívül magas minőségben, megbízhatóan nyújtja a frissítő-pihentető masszázs élményét, exkluzív kivitele, valódi bőr borítása és egyedi megjelenése révén egyszerre díszíti a lakást és kényezteti az embert, minimális fogyasztás mellett nyújtva maximális élményt.s.csuli | 2008.12.13. 11:42:21nekem nem jön be az oldal

Tudom már voltak ilyen könnyen leolvasható (vagyis idióta japán :)) órák itt a Tokyoflash-től...
Ez egy újabb, Infection névre hallgat.
A világ legkisebb - Da Vinci ihlette, egyszemélyes - helikoptere.
pitty | 2008.05.23. 21:13:23És tényleg milyen egyszerű ez is!
Nagyon örülnék neki,ha elterjedne mint a kerékpár.
Talán az unokáim már ezzel közlekedhetnek.

Egy megrázó esküvő
Kestrell | 2008.05.28. 21:53:25Nah azt hiszem ide pont illik Al Bundy egyik aranyköpése: " 4 esküvő 1 temetés, az ötször ugyanaz" xD

Amikor a "Száguldás, Porsche, Szerelem" más értelmet nyer... ;)
A fickó, Edward Smith állítólag több mint 1000 kocsival szexelt.mekszamnojz | 2008.09.15. 12:31:33szánalmas, de akkor is LOL :D

Újabb mangás játék a sorozatszerű fehér-fekete képek kedvelőinek! Nyeremény a MANGATTACK gondozásában megjelentetett Micuki Rjóko: A káosz kapui mangasorozat első része (minél többen ráizgultok, annál több pld.). Itt lehet válaszolni (kommentként), aztán kisorsoljuk, ilyenek. A válaszok beérkezési határideje hétfő nulla óra nulla perc. A kérdések után megadott lehetséges válaszok közül kell választanotok, ami itt nem szerepel, az nincs is.
Kérdések:
1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)
2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)
3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)
Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).
Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán
A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki
Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...
A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.
Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.papaluige | 2008.06.01. 16:33:24Nekem pénteken meghozta a postás(végre)! úgy,h van sapim,pólóm,bögrém meg matricám! :)
köszi! :)
Önimádó honlap, avagy mit tegyünk, ha depisek vagyunk. :)
Je voornaam -> Keresztnév
Je achternaam -> Vezetéknév
Je geslacht -> nemed ("M" férfi vagy "V" nő)anon | 2008.05.23. 14:27:32Szavazz Ákosra. Ákos az első ember a Jupiteren :D ez marha jó :D jaj most elmondtam a nevem :D
tényleg jobb kedvem lett tőle :)

Egy kis érdekesség: A Mojszejev-féle előadásmód a breakdance gyökere? :DD
(Valójában egyre inkább bizonyossá válik, hogy a világban orosznak ismert bravúros stílusú tánc nem más, mint a magyar hajdútánc).
"A források hangsúlyozzák a tánc szilaj, dobogós jellegét (toborzók), kiemelik szinte AKROBATIKUS UGRÓ ÉS GUGGOLÓ, FÖLDHÖZ LAPULÓ FIGURÁIT, s a táncot kísérő karjátékról, valamint ritmikus kiáltásokról is tesznek említést."
Kieg.: A leírások szerint kora egyik legjobb hajdútáncosa Balassi Bálint volt.loloppo | 2008.05.23. 19:39:10Oké, meg van bocsájtva :)
Kreatívság meg korretság meg minden. Szerintem nagyon el van találva a videó.
Nincs témázás részemről, úgyhogy nincs tevékenység befejezése. Meg amúgy is lopott cucc :)
Ajánlom magamat :D

A Föld körül keringő összes műholdról (nagy kérdés, mi van a titokban fellőtt, szupertitkosokkal) egy nagy kavalkád. Aki ezen kiigazodik...
ismeretlen | 2008.05.23. 12:48:18szerintem meg felment a fotós és ő csinálta a képet, pff bakker persze hogy gagyi 3D-s kép.
Amúgy milyen nehéz lehet így kijutni az űrbe, nagyobb a dugó mint ahungária körúton










"Vonzódásmérő szolgáltatás - hogy olyan párt találj, aki a legjobban illik hozzád." :D
http://kepfeltoltes.hu/090130/a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg