
Noé bárkáját építi egy kínai
A férfi retteg a világvégétől. Eddig 1 millió jüant (35 millió forintot) költött a hajóra.zed911 | 2012.12.01. 09:27:50Ezt a szart az első hullám elsüllyeszti. Idióták ezek a Kínaiak. Alapvetően hiányzik itt is a minőségi oktatás...
Páros tetkók - hát nem romantikus? ;)
Szancso | 2012.11.29. 18:53:15Aztán majd jön a teto-válás. ;)

Eközben Svédországban...
A jobb oldalon látható svéd tinisztár, Yohio 17 éveskislányvalami (állítólag hímnemű) a Seremedy zenekar gitárosa és rengeteg japán rajongója van.Nusihusi | 2012.11.28. 23:52:24Ez nagyon durva, ezt sose értettem.:P

Sportolók a zombik ellen :)
ilyr | 2012.11.30. 14:23:35Na igen, mert a zombik amúgy is életszerüek... :)

„Homokos” beduinok csúszdáznak ;)
Tooni | 2012.11.28. 12:51:51Mennyivel jobb aknakereső módszer, mint az a lépegető!

Mai cukizé: cica-róka barátság :)
Zsike87 | 2012.11.28. 18:50:32Megveszek érted, Cicám :) :)!!!

Train ride :)
jackherer77 | 2012.12.01. 08:41:56Igy van. Sima tökönrúgós a helyzet. :)

És még csak a felét vittem vissza ;)
a janek | 2012.11.27. 13:24:24félre értettél,kiraknék pl öt békát vagy annyit amennyi rekesz van és egyből mehetne rá külön külön a rekesz csak be kellene tolni a helyére ,így gondoltam

Kérni kell, hogy szavazhass
18 elmúltál? Beszámítható vagy? Állampolgár vagy? Ez nem elég. El kell baktatnod a jegyzőhöz, és kérned kell tőle, hogy engedjen szavazni. Mi értelme ennek? Nem sok. Szájbarágó.MilkeDriwe | 2012.12.07. 23:42:00Azzal, hogy nem szavazol pont, hogy azt fejezed ki, hogy egyet értessz a jelenlegi kormánnyal és nem akarsz változtatni. Aki nem megy el szavazni az a jelenlegi rendszert támogatja.

Zombis szívatás, balul elsült befejezéssel - mondom, egyszer valamelyik kretént lelövik (vagy elütik)! :D
csimicsanga | 2012.11.26. 21:51:06Simán kaszálhatná a két hülyét. házibuliban okés, autóúton döglés. Az ilyenek mehetnek....









