
Hívjátok az állatvédelmiseket! Ezt nem hagyhatjuk ennyiben!

Lamebook - a Facebook lámái (angol tudás nem árt a többségéhez).

Ugye ismerős mindenkinek a Pixar? (Akinek nem, az ne kattintson erre a posztra, semmilyen link nem segítene abban, hogy megértse eme paródiát.)
Na mármost a CollegeHumor (szerintem ehhez sem kell segítség) picit átgondolta a Pixar intrójának a "történetét".Schabee | 2009.10.30. 23:19:40ez nagyon tetszett

Szegénynek ezt még gyakorolnia kell. :DDD
Nekik már megy. :)
Ha már a South Parkból nem emlékeznénk rá, hallgassuk meg emlékeztetőül a hölgyet... Egy életre maradandó élmény, ahogy az AC/DC számokat túrja. ;)
yoman3d | 2009.10.28. 21:36:56juj ez valami szonyuseg, hogy mik vannak...

Mit keres Darth Vader a jaltai konferencián? És Hulk mit akar az afgán - szovjet konfliktus kapcsán?
Néhány nagyszerű kép, képregényhősők a történelembe helyezve.Nusihusi | 2009.10.28. 23:43:04A legjobb a Batman és Flash:D

Nem lehet eleget dicsérni. Incredible, amazing, awesome Apple. :D
winben | 2009.11.11. 18:49:43Én meg megelégszek 100%-osan egy 2 éves (akkor 90e ftos, és nem n95) Nokiával, benne egy 8 gb sd kari, wifi, stb...
Ami kell (sőt még több) programot tehetek rá, hála annak, hogy okostelefon, így bármit megcsinálhatok vele.
Bárki mondhat bármit, úgy is a magunkban kialakult szimpátia lesz a meghatározó, ha már egyszer mobilt veszünk.
És kérem, aki csak telefonál, az ne csipogjon, mert sztem az bele sem tud gondolni, hogy mire jók ezek a kis kütyük!
Ecofont - egy környezetbarát betűtípus azoknak, akik tintát szeretnének spórolni. Egy ötezer fős cégnél állítólag évi 125.000 dollárt is lefaraghat az éves nyomtatási költségekből. A tízpontos betűméret egyötödét kitevő lyukakkal a Verdana-szerű betűk olvashatósága nem romlik.te.sas! | 2009.10.27. 21:11:29Hát azért nem 1/5-e, szerintem inkább csak 20%-al takarékosabb...
De azért ez is becsülendő! :)

Gyépés bácsi sorolja az autóneveket jól.
(Ez nem ugyanez a télapó? :D Vagy csak hasonlít rá? - bungle)T boy | 2009.11.04. 07:09:29Ezen jót röhögtem:))))))))))))))))))))

Milyen anyagon van a néni??? Noormális??
ismeretlen | 2009.10.28. 08:24:00Majd ő lesz a kultuszminiszterasszony. alig várom! biztos VHK-n nevelkedett, vagy tényleg ős-szittya-sámánmama, a mongolidióta feje meg is van hozzá










Tehetséges. ;) Szerintem indulnia kéne a Guinnessbe...