
Edgar Müller folyóvá változtatott egy utcát. ;)
A legnagyobb - 280 méteres - 3d-s járdarajz/járdafestés.bandee1219 | 2007.10.10. 10:16:42Jól néz ki, de ez csak egy pontból fotózva ilyen, van fenn a Funpicen egy pár olyan, ami mindenhonnan jó.
Ha esetleg valaki egy elmebetegtől akarna lakást bérelni...
hudejolakas pont comBizsu | 2007.10.03. 16:03:54akarat meg van, engedély is, h lehet köszönni. na majd a szent lászló téren ordítozok, SZIJJJJA MIMMMMIIIIIS!!! fel sem tűnnék senkinek. XD

Yin Yang - aranyos gémizé, amiben két karakterrel kell ügyeskedni egyszerre.
Máln@ | 2008.05.11. 20:01:49http://game.ize.hu/click.php?id=621&url=http%3A%2F%2Fonemorelevel.com%2Fgame%2Fshift
:)

2 fejű teknőc - az egyiknek rükvercbe kell kapcsolni? :)
bandee1219 | 2007.10.10. 15:57:10Szegények. Egyépként ilyen kicsik maradnak v. ők is baromi nagyok lesznek?

Ezzel könnyű lehet egykerekezni!
Schabee | 2008.01.25. 22:16:57érdekes elképzelés

Egy kis retro gamez....
Fuzol9 | 2007.09.29. 00:34:42Szintúgy Ombre. Load error. meg társai. jaja de nem hiányzik! Az talán a kék halálnál is rosszabb volt, vártál 2 percet hogy betöltsön a játék és a végén piff.
Amúgy szerintem sincs vírus ott. Zone,avast,spyterminator és nincs semmi jele

Egy kis séta, egy kis pisilés...
Luflee | 2007.09.27. 10:50:08nem pisilte le a cipojet, vagy a gatyajat ?

A nap büntetése - egy feltörekvő háttértáncos tűnt fel a Fiesta zenekarnál...
bandee1219 | 2007.10.10. 10:55:12Na jó, de azért amatőr szinten lehetne művelni :)
Ez aranyos. Egy ingyenes sms küldő oldalról küldözgetnek halálos fenyegetéseket a politikusoknak. Amiben az a legjobb, hogy elvileg az ember saját telefonszámát írja ki, úgyhogy simán visszakereshető az illető... :)bandee1219 | 2007.10.10. 11:08:49Volt nekem is, hogy keresett valaki mobilról, vezetékesen(kiírja a számot) és mobilon, persze nem rejtett számról. Mikor visszahívtam, tagadta, hogy csörgetett, hisz ő elvből nem is hív vezetékest, mert az drága. Ennyire nem lehet valaki hülye.

Egy elég érdekes német időjárás jelentés.
sanchez | 2007.09.26. 15:08:38Már láttam pár éve ezt,de mindig úgy nevetésre fakaszt,annyira tetszik...Mindig mondja,hogy so, also,de nem bírjaaa!!









