
Craig Tracy testfestészete.
1nessa | 2009.11.04. 11:17:00Es meg Domo is ott van.:D De durva.:DD
Ha eleged van abból, hogy csak ezt hallod: Budapesten minden rossz, lepusztult és koszos. Szeretnéd megismerni, hogy mennyi minden érdekeset és szépet rejt ez a város, még olyanokat is, melyről eddig nem is tudtál? Szeretnéd tudni, hogy milyen belülről egy általad jól ismert épület? Akkor neked szól ez a blog!Timi21 | 2009.11.05. 13:17:50nekem a libegő a kedvencem ott nyugis és nem rohan senki és jó a levegő

"Raktár állott, most áruhalom..."
Hasonló "dominó effektet" már láthattunk itt.toth_pityu | 2009.11.02. 19:51:40Hát ez nagyon nagy! Nálunk is kinézetre ilyen polcok vannak, csak az strapabíróbb!
Nálunk 1 srác vitte ki a duplakerekes géppel az utolsó polclábat, 45 fokban kihajlott a polcláb, összetört két rakomány, plusz úgy beszorult a targonca, hogy kb 20 perc alatt szedtük ki. De a polc áll, és virul azóta is! Aztán szintén a targoncával hajtottuk vissza a helyére! :)

Dimenziós analógia. Aki szeretné felfogni (ami kizárt :-) , merre is van az a bizonyos 4. dimenzió, nézzen be ide.
Itt pedig 3D szemüveggel (vagy anélkül) behatóan lehet vizsgálni a különböző vetületeket (beállításokkal érdemes játszadozni kicsit, itt valóban van értelme a szemüvegnek).ismeretlen | 2009.11.04. 09:12:26Na ez nekem olyan kicsit mint a kvantumfizika, hogy értem én amit mondanak, csak a lényegét nem, hogy mire jó, meg hogy akkor most mi is van pontosan. Szóval azt hiszem négyszer is el kell olvasni mire teljesen meglesz, de meglesz ha beledöglök akkor is.

A három
kismalacfrancia bulldog és macska. ;DItt pedig a négy kiskutya és a kismalac "története". :)TdianaV | 2009.11.01. 21:44:56Esetleg tudom ajánlani a menhelyeket, ott is rengeteg fajtiszta és szép kutyus van:)

Prezi
Ígéretesnek tűnő magyar fejlesztés, ami a legnagyobb nemzetközi cégek érdeklődését is felkeltette. Szakítva a szokásos lineáris diavetítéssel, a különböző részek közötti összefüggéseket is könnyedén bemutathatjuk, mivel egyetlen nagy vászonra kell dolgozni.bungle | 2015.11.01. 10:46:33gabor2 küldte:
URL: http://www.nlcafe.hu/ezvan/20151028/ciganytelep-bagazs-prezi-onkentes/
Szöveg: "Ajtókat cseréltek és szemetet szedtek a prezisek a bagi cigánytelepen."

A hónap idiótája címet pedig az a páros kapja, akik a gyerekzsúr arcfestésen a bűnöző álarcot kérték. :)
1nessa | 2009.10.31. 14:47:132 allat:D vajon lejon-e az "alarc" a birosagig :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a sea dragon, azaz a tengeri sárkány, vagy más néven cafranghal.
Purple | 2009.10.31. 13:43:21happy box-ban :)

Hány éves az agyad?
1. Nyomd meg a "start"-ot a megjelenő képen.
2. Várd meg a visszaszámlálás végét: 3, 2, 1.
3. Egy pillanatra megjelenik néhány szám (3-6), próbáld a helyzetüket és nagyságukat megjegyezni (nullától növekvő sorrend kell), aztán helyettük üres körök jönnek. Nyomd meg sorban a köröket a legkisebbtől a legnagyobb szám felé haladva. Ez ismétlődik majd 10szer.
4. A végén megjelenik az agyad életkora.Cheebeeke | 2009.11.07. 12:30:1513 évesen 51 éves az agyam xD

Segítség, a gazdáim valamit bevettek!
Gabi69 | 2009.10.29. 23:14:56WWWá már a post képtől hülyét kaptam, de a vidi mindent visz:D:D









