
Tekerj egy kis füvet.. izé.. bicikli fűnyírók. ;)
bandee1219 | 2007.10.10. 09:14:54Szeretek bicajozni, de csak a kertben körözni elég uncsi lenne.
Daisy rátalált álmai fogására... egy mammut csontra!
RdsG | 2007.10.05. 17:31:42Én nem ismertem a viccet, de rákerestem:
"Az asszony elmegy az állatkereskedésbe. Venni akar egy kutyát, mert hiába a riasztó, mégis betörtek hozzá. Azt mondja az eladó:
- Itt van ez a karatekutya - hoz elő egy kis vakarcsot.
- Ugyan mit tudhat ez a csontkollekció?
- Karatekutya, újságosbódé, karatekutya!
Beindul a kis dög, szállnak a papírfecnik, újságlapok, bódédarabkák. A hölgy el van ragadtatva, meg is veszi. Otthon boldogan újságolja férjének, mire az:
- Karatekutya? A f...om! Karatekutya..."
xD

Ereszcsatorna rendszer egy drezdai házon.
SexyBaby18 | 2007.10.30. 22:25:46fentről belepisilni, és lent megfőzik xD
Ebben a japán tévéműsorban levegőbe fellógatott pillecukrokat kell a játékosoknak enniük. Egy kis nehezítés is van persze: az orruk alá elhelyezett gumival húzzák vissza őket. :)Schabee | 2008.01.05. 15:41:09ez nem 100%ok, és ők a vilég miniatürizálói....

Nem kicsit pörög a lába a fickónak. Egy kis ugrókötél bemutató...
emma690101 | 2007.10.03. 18:15:21Jajaja... Nem vagyok egy nagy ugróköteles, de sima ügy, hogy maga mellett pörgette 80%-ban.
Ha nem többen...
Látványosnak azér látványos.

Egy fiatal kínai nő 28 órán keresztül szopott egy bevásárlóközpontban, hogy végül övé legyen egy Chevrolet Aveo.
Lilu__cica | 2008.01.12. 13:44:07te jó ég!!

Ede vagyok, a csótány. Az emberiség úgy döntött, én vagyok a legalkalmasabb arra, hogy képviseljem a bolygót. Október negyedikén, a Szputnyik kilövésének ötvenedik évfordulóján felszállok egy hordózórakétára, ami elvisz a végtelenig, és tovább. Tarts velem, és kövesd felkészülésemet!
Ede, a csótány blogja.mrschwalbe | 2007.10.03. 14:36:35Hát ez egy szar már ne is haragudjon aki készítette! Viszont becsülöm, hogy tisztességesen megcsinálta! Én nem vagyok egy művészlélek én nem látok benne semmit! Bocsi! :P

Hogyan gyújts rá, ha mondjuk az öngyújtód nem, de egy AK47-es kéznél van... :)
Disy | 2007.10.02. 22:04:57Stílusos. Nekem tetszik :)

Kész van a régóta ígért Izé felhasználói adatbázis, már meg lehet adni jó pár adatot magatokról, egy kis fotót vagy képet feltölteni... Pl. ha megadjátok, hogy hímizék vagy nőstényizék vagytok, a nevetek színén már látszani is fog, ugye milyen jó? :D Tessék ismerkedni, elvégre közösségi oldal vagymi ez! ;)
Javaslatok, ötletek jöhetnek a kommentekbe...bungle | 2010.06.17. 23:14:44Igen, mától lehet szavazni a kommentekre (le ill. felpontozni), mert annyian kértétek. :D

Edgar Müller folyóvá változtatott egy utcát. ;)
A legnagyobb - 280 méteres - 3d-s járdarajz/járdafestés.bandee1219 | 2007.10.10. 10:16:42Jól néz ki, de ez csak egy pontból fotózva ilyen, van fenn a Funpicen egy pár olyan, ami mindenhonnan jó.









