
Mai cukizé: denevér burrito :)
Nusihusi | 2014.12.09. 03:49:40Nagyon cukorborsók:)
Nehéz elhinni, milyen új trükkel rabolnak a boltokban
sergi | 2014.12.09. 14:30:11Megtanulok hipnotizálni és csak ezzel a képességgel kirabolok egy bankot. Kihivás elfogadva :)

Nem volt elég hely? ;)
lilaflexninja | 2014.12.09. 07:42:40Na és pont ennyire is tudnak vezetni! Félelmetes, ahogy közlekednek, legalábbis magyar fejjel, pedig itt is sok a barom.

Minek egy olyan kicsi kínainak egy olyan nagy autó? ;)
Himbeer | 2014.12.09. 23:25:08Kicsi csájníznak nagy az autó. Nem is a többi autó, hanem a sajátja zavarta a legjobban...

Vizespóló versenyre benevezhetnek ilyennel? ;)
Lusti | 2014.12.08. 14:51:54Ott a pont. :)

Az Óceán üzenete - hangja Harrison Ford
Nature Is Speaking - további természeti jelenségek is megszólalnak ismert színészek tolmácsolásában.
„A Természetnek nincs szüksége az emberekre. Az embereknek van szükségük a Természetre.”norbertvincze | 2014.12.13. 02:06:26valaki dobott alá feliratot:
https://www.youtube.com/watch?v=ETP4ALYnJ4M

Amerika után Európában is bekövetkezik az, amitől tartani lehetett. Vége a papíralapú kézírás oktatásának, egyelőre azonban csak egy országban.
Szerintetek ez jó ötlet?justil | 2014.12.09. 00:28:21Mondom ezt úgy, hogy egyébként - az átlaghoz képest - igen gyorsan gépelek (90 wpm) ami kell is a megélhetésemhez. Sőt, a kézírás MELLETT ezt IS taníttatnám, mármint a szakszerű gyorsgépelést. Szóval szó sincs arról, hogy anti-technokrata lennék, mindkettő kurvafontos és mindkettő más okból.
Jó lenne, ha nem majmolnánk mindenben Ómerikát.

Jingle noise ;)
hawkeye | 2014.12.07. 08:06:07Ötletes....

Szerintetek videótrükk, vagy valami gyökér tényleg befestette szerencsétlen macskát?
eospower | 2014.12.10. 22:29:19A színes hónaljszőrzetűek voltak!

A festett hónaljkutya az új divat? :D
norbertvincze | 2015.01.18. 14:14:24szivárvány szakáll
http://www.nlcafe.hu/szepuljunk/20150117/szivarvany-szakall/









