
George Clooney már csak reklámokban szerepel? Clooney és Malkovich egy interaktív Nespresso reklámban.
annacska1990 | 2009.11.24. 12:06:53A sztárgázsira gondolsz? Mert hírnévre már nem igen volt szüksége az Ocean's sorozat után szerintem. Lehet a 2 szőke cicababa miatt vállalta, attól ilyen boldog. :)
A vécén ülve...
Zollander83 | 2009.11.10. 18:43:12ezen beszartam a röhögéstől :D

Agybank. Kár, hogy sok agyatlan ember nem kölcsönözhet innen... ;)
szűzirónia | 2009.11.10. 09:14:17megfájdult a fejem

"Megvan már mit felejtettem el... elemet cserélni a kapunyító távirányítójában."
Azután beballagott a "kisboltba" és vett elemet, sebtapaszt meg egy "eladó használt motorok" újságot. :Dtulpa | 2010.01.14. 18:19:01:D

Bár nem vagyok nagy Lamborghini rajongó, de ezt a közelgő karácsonyra elfogadnám, mint ajándék! :)
nagydee | 2009.11.05. 23:14:05nekem pl. ezek vannak:
http://www.peeron.com/inv/sets/8844-1 (ez volt az első Technic-em)
http://www.peeron.com/inv/sets/8851-1

Klóncicák. 50.000$-ért igazán nem sok. ;)) Ráadásul ezek már nem is világítanak. :D
.::JunKieEQ::. | 2009.11.04. 16:49:42Nagy cucc... izé... cicc... ;) Nekem a kisebbik kutyám csinálta ugyanezt.... a bullmasztiffal azé' lettek volna gondok... ;)
70Kg-nyi játékosság... :DDDDD

Vajon megbüntetné a rendőr, amiért nincs bekötve, vagy mivel kétkerekű jármű, ezért arra nem kötelező? ;)
pumukli | 2009.11.05. 21:01:31Bukósisak!!! :)

Mai hasznos tippünk: hogyan lehet kinyitni egy üveg bort dugóhúzó nélkül
bungle | 2010.07.22. 12:49:47joetheghost küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=EHTADX5nxT8
Szöveg: "Ha ezt a tükköt tudtam volna, mennyi facsavar maradt volan egyenes."

Volt mar madár-, sertés-, most pedig jön az elefántinfluenza. ;)
hawkeye | 2009.11.04. 15:22:13A mama meg tipródik, vacillál, hogy a nevetők tyúkszemére lépjen-e...
Na, ez utóbbi lett volna egy nagy videó...
:)

Elkészült a világ legnagyobb óceánjárója, az Oasis of the Seas.
6360 utast és 2160 főnyi személyzetet képes utaztatni. A hajót 900 millió euróért (csaknem 247 és félmilliárd forint) építették, 360 méter hosszú, 16 szintes utastere van, és 21 medencéje.eddiedry01 | 2009.11.03. 14:58:21És ezt is így tették vízre:) http://ize.hu/comments.php?post_id=13473 :))))









