
Hogyan dobjunk fel egy házibulit... ;)
mekszamnojz | 2008.05.31. 17:39:28:D
Hálószobájában ért cápatámadás egy 14 éves fiút
Zizé | 2008.07.13. 02:05:00Nézzétek meg a képet! Ha az a képen az a gyerek akire ráesett a cápa akkor (nézzétek a szája mellett jobboldalt alul) nem túl nagy sérülést szenvedett!
Öregem... ilyen hírt...

A "rabló", most egy kicsit megszívta. De azért egy kis segítséggel megmenekül! :)
loke | 2008.05.30. 17:36:52Az a szörnyű, hogy amerikában tucatszám látni ilyent hegyi városokban. Jönnek be a városba, hogy kukázzanak, és aztán vagy bent ragadnak egy ilyenbe, vagy elütik az autók, vagy a kobór kutyák szedik szét... :(

Ebből a videóból kiderül, hogy kik állnak a gabonakörök és egyéb megmagyarázhatatlan jelenségek hátterében. :)
Biguli | 2008.05.28. 23:12:01áááááááá!!!XDXD
szerintem hatalmas volt XD
A kétfejű lány(ok)
Mielőtt hülyeségeket kezdenénk beszélni... igen, ők egy sziámi ikerpár, ám az ő esetkükben nem a hagyományos értelemben vett "összenövésről" van szó, egészen egyszerűen két központi idegrendszer fejlődött ki egy testben. Ettől függetlenül ők két külön személy: eltérő belső vonásokkal és önálló személyiséggel.TheAmazingPutMan | 2016.05.01. 20:56:11Vupsz elfelejtettem ezt beleírni :$
Szóval itt bungle képén is látszik, hogy a bal fej "rosszul" nőtt ki, mert a jobb fejhez képest hátrébb van a töve, kisebb, ráadásul arra az arcra mindent tudnék mondani csak azt nem hogy mosoly... Amúgy jól lehet látni hogy mennyivel nagyobb a felsőteste a csajnak mint a barátnőjének :O

Egyél, igyál, ne bánkodjál, de azért közben a motorral jól haladjál. :D
Maccoyi | 2008.05.28. 22:31:25Köszi :) Talán 3 perc volt az egész, postolással együtt . (Kis házi feladat) ;)

Egy kis reggeli torna a strandon...
Chamy | 2008.05.30. 12:08:06Szerintem a melegek meg szívesen ellesnének tőle 1-2 mozdulatot. :D

A kis vietnámi Lee Chong-Sui Máté Péter dalokat énekel... magyarul!
greg | 2008.05.29. 22:51:23Ettől függetlenül, természetesen: RESPECT.
A hónap legizébb izéje: Hogyan csináljunk őz seggéből földönkívüli fejet? (illetve egyéb hasznos ötletek és tippek állatseggekből készült használati tárgyakhoz).Maccoyi | 2008.05.28. 23:22:55Ja ez tényleg olyan :D Szalmából egeret :D

GG Quadster - ismét egy sport quad.
Maccoyi | 2008.05.27. 21:31:55Csak ha megérdemled ;)









