
Egy zsák uzi az Alpok tetején. De lehet valamit félreértettem... ;)
bungle | 2007.10.15. 13:08:54Igen, jól olvasható, csak épp ez: http://www.jaccuzzi.ch ;)
Házilag készített flipper. :)
Itt van még egy, kizárólag függöknek! :Dneophyte | 2007.10.12. 15:01:29AAaaaanyáámmm... :D de beteg!

Orosz tűzoltók. Igen, az ott egy Porsche Cayenne...
Obi-Wan Kenobi | 2007.10.26. 18:35:05Gyorsnak gyors de hol a tömlő???
A nap leleplező képe
Habár egy kicsit megöregecskedett az évek alatt, de a képességei még most is megvannak! Már tudjuk, hogy tűnnek el a milliárdok úgy, hogy senki nem tud róla! Fery Potter!bungle | 2009.10.23. 14:36:16Az igazi Harry Potter: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1221925/The-real-life-Harry-Potter-reveals-sharing-wizards-life-misery.html

Ferrari vs Smart
Egyértelmű küzdelem? Felejtsd el... így még nem láttam Smartot hasítani... Hogy miért??? Hát ezért.Obi-Wan Kenobi | 2007.10.26. 18:38:24Góliát és Dávid

Úgy látom koszos a monitorotok, küldök egy monitor tisztítót...

Egy igazán pörgős, táncos reklám! :)))
csicsilla | 2007.10.11. 09:18:01vàhàhàhàà ez de tetszetett!
Tippi 1990-ben született Namíbiában, szülei, Sylvie és Alain - mindketten franciák és mindketten fotográfusok -, régóta az állatok fényképezésének szentelték minden idejüket. A családnak jó ideig nem volt állandó otthona: a szabad természetben éltek, és hol itt, hol ott ütöttek tanyát Namíbia és Botswana hatalmas természetvédelmi területein. Tippi a civilizációtól távol nőtt fel, kicsi korától mindenféle állatok vették körül, ezért egyáltalán nem félt a vadállatoktól. Nagyszerűen szót tudott érteni velük, nem csoda hát, hogy végül Abu, az elefánt lett a legjobb barátja, de játszótársául szegődött többek között Jimbeam, a párduc és Leon, a kaméleon is nem beszélve a kígyókról, gazellákról, zebrákról, és a többiekről.Anti tokio hotel hungary | 2007.10.10. 23:41:08Hát igen ahogy meg mondták "Az ember saját maga legnagyobb ellensége." és önmagát elpusztitja gondoljatok a háborukra a végén nem lesz emberiség és nem lesz több pusztitás amit mi emberek okkozunk.
85 éves bácsika mit kért szülinapjára? Bungee jumping ugrást. És még van egy listája, miket szeretne 90. születésnapja előtt csinálni... :)wtf | 2007.11.01. 17:20:42100 éves nagyi ejtőernyőzik:
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=490904" target="_blank">http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=490904

Fleabag vs Mutt
Szerintem ez egy nagyon izés játék, ráadásul még ketten is lehet játszani vele!Skynlány | 2007.10.26. 20:21:44nadon karaj XD









