
Hogy miket nem találni egy tóban!

Kutyával nyugtasd a papot. :D
Kis kalapos.
Dizájnos.
"Pets need love". (képzelem mennyire "love" ez nekik ;))
Bjúútifúúúl.
Tüll és organza.
600 dolcsis.
Ilyen egy kutya házassági videó:
bungle | 2010.01.06. 13:45:40Tömeges kutyaesküvő Indiában: http://www.youtube.com/watch?v=aG9b5Kd5f4E
A Money Maze-t nyilvánvalóan egy szadista vagy egy zseni tervezte - esetleg mindkettő. Az átlátszó kocka egy körmönfont rejtvény, pénzes doboz. Egy nyíláson keresztül bedughatod az ajándéknak szánt készpénzt. Igen, vannak erre remek alkalmak, eskövők, stb., amikor az ajándékozott nem is vár mást, mint a ropogós bankjegyeket. Node hogy ne legyen ilyen egyszerű a dolog, kényszerítsd az ünnepeltet, ünnepelteket arra, hogy a pénz megszerzése ne legyen oly egyszerű. Ebben segít neked (neki kevésbé) a csapágygolyó, melynek az útvesztőben a megfelelő helyen kell kattannia majd kinyitni egy olyan valamit, ami ki fogja nyitni az ajtót és ki fogja adni a pénzt.csokioroszlán | 2008.06.01. 15:09:14Cak azért mondtam,mert ha megnézel egy angol fontot azon csak annyi van trallala Pounds,viszont a skóton rajta van a "sterling" is...No mindegy.

Így hullik szét egy animált Lada! :)
invad3r1987 | 2008.06.01. 23:39:52Egy igazi Lada sose hullana így szét! :)

Na mi ez? Természetesen egy csocsóasztal.
cirab | 2008.06.02. 00:03:27Egyetértek! Szerintem is a Maracana a legjobb asztal. Jobban tetszik, mint a WM, meg a rudak is könnyebbek voltak ha jól emlékszem. De hogy ez a csillivilli mire jó, azt nem értem...

Egy gyönyörű Ferrari! ;)
ÁRVAI ZSOLT | 2009.09.25. 05:44:48csoda szép kár nem az enyém

Helikopter sufnituning módra
Itt pedig egy nigériai változat, szemétből megépítve.anon | 2008.05.31. 10:43:41A nigériai elég profi :)

Hölgyek, Urak, Egyéb!
A vártnál cseppet később, de megfogyva nem, ünnepélyes keretek közepette bemutatnám nektek az első Izé tetoválós verseny pályázóit.
Többet erről nagyon nem is tudok mit mondani, tessenek szívesek lenni veszettül kattintani, olvasni, szavazni! (Halkan súgom csak: óránként lehet újra szavazni.)
A szavazás június 20. napján zárul, utána az első helyezett megy a varrógép alá.Fever | 2008.06.05. 19:02:11:)

Voltak már itt a világ legdrágább bicskái, de azért ezek is rendben vannak.
mekszamnojz | 2008.06.01. 00:15:11Nna hamar ilyen, akkor en Janne Martiini bacsi toreire szavazok inkabb. nem giccses, nagyon kivalo minoseg, es elerheto ar.
Az oldal, ahol megtalálhatsz minden világítós izét jól! :]
A világítós pólóktól a lávalámpákon keresztül a matricákon át egészen a világító pohárig MINDEN van, itt amit csak el lehet képzelni.anon | 2008.05.30. 20:43:59Erről jutott eszembe nővérem 24 órás versenyen volt kicsit lepihent, de mondta ébresszük fel mert ebédelni akart, felakartam kelteni erre elkezdek röhögni mert folyik a nyála :D nagyon szemét vok :D










Amúgy nagyon sajnálom szegényt én is!!!