
Minap volt szó a tüsszögő kislányról, viszont arról nem, hogy van egy udvarias testvére. :D
|-=O=-| | 2009.11.14. 11:25:10No shit, Sherlock!
Sokkoló képek, csak erős idegzetűeknek!
Nyolc hónap után először szólalt meg a nyilvánosság előtt Charla Nash, akinek az arcát elcsúfította egy csimpánz.
Egy másik videó.
Angol cikkek itt és itt, magyarul még a támadásról itt.kukulkan | 2009.11.16. 15:24:28Hát igen, ilyen önzetlen és felhőtlen szeretetre is csak egy kutya képes.
Amúgy a miénk már akkor levág hasonlókat, ha csak egy öt percre szalad el valaki hazulról... :)

Knut svéd celebrokona. 1939-ből. :)
Nusihusi | 2009.11.15. 23:36:48Aranyosak a jegesmedvék:)

Leragasztod az arcod és feltöltöd a képet az oldalra! Hát nem jó móka? ;)
Laretta | 2012.01.11. 19:13:18Sok idejük van az bztos :D

Szerb népzene. Döntsétek el ti, mennyire büntet.
rubigo | 2009.11.14. 14:14:56én ezzel büntetek, állat! :)
http://www.youtube.com/watch?v=3SGrQ_40B6E
Nem zavartatták magukat Jászvásár (Iaºi) körgyűrűjének építői, amikor útakadályba botlottak: egyszerűen körbeaszfaltoztak egy villanyoszlopot. :)Nusihusi | 2009.11.15. 23:59:30A következő mi lesz? 1 fát betonoznak így körbe?:S:P

"Puck You! Ez az én helyem!!" :D
focuskoma | 2009.11.16. 13:46:08Tömve van a busz? :O Érdekes meglátás. :)

Néhány különleges golfpálya.
Maccoyi | 2009.11.11. 15:30:00+5 A világ legnagyobb kihívást jelentő golfpályája.
http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1848

Where The Wild Things Are (Ahol a vadak várnak)
A film egy népszerű mese könyv adaptációja. Ja hogy te még nem hallottál róla? Az azért van mert mert Maurice Sendak 1963-as mesekönyve érthetetlen módon soha nem jelent meg magyarul, pedig a világ számtalan országában klasszikusnak számít, gyermekek milliói nőttek fel rajta. A képeskönyv mindössze 27 oldalas és alig pár sor szöveget tartalmaz.
A főhős egy Max nevű tízéves kisfiú, aki egy este farkasjelmezben rosszalkodik, megkergeti a kutyát egy villával, és ezért az anyukája vacsora nélkül küldi fel a szobájába. Max a képzeletében ellátogat a Vadak földjére, ahol a nagy szőrős lények a királyukká kiáltják ki a kisfiút.
Nekem ez is egy olyan alkotásnak tűnik amitől a legkeményebb érzelemmentes tagoknak is nedves lesz a szeme.
Imdbsztewe | 2009.11.13. 12:33:01Mikor láttam a trailerjét a derült égből fasírt előtt,
végigment erre mmegjegyzem:
'Nézd máár Vad Teletubbyik'!!

Börtönszappan - hiánypótló a sittre. :D Ez tuti nem esik le.
CRaPtRaSH | 2011.08.17. 18:35:23ezt használod teis mi? :D









