
Tegnap volt egy 11 éves kismama. Ma itt egy 70 éves anyuka. Adriana Iliescu első gyermekét, a 3 éves Elizát sétáltatja éppen.

Az istenek a fejükre estek és pénzt szórnak? ;)
100 millió rúpiát (1,7 millió Ft) szórt le vasárnap repülőgépről apró címletekben egy indonéz férfi, hogy így reklámozza az általa kiadott könyvet.Ghavin | 2008.06.03. 21:29:27Világszintű hírt csinált magából ezzel. CNN, BBC, de nagyjából minden csatorna beszámol majd az akciójáról előbb-utóbb. Ennél jobb reklámot nemigen lehet csinálni.

Másik kameraállásból...
Rég volt már címadó pályázat, most itt van egy. Ti mit írnátok alá szövegnek?
Nevezés csütörtök délig, nyeremények a szokásosak (bögre vagy póló vagy sapka).
Frissítés: nagyon jó kommentek érkeztek, igazából többet is választottam volna, de majd lesz még ilyen, nem kell aggódni. :)
A mostani nyertesek (és a nyerő nevezésük):
crassus88 (117), Darthdevil (57), Erunder (93), Gb (30), republic666 (110)
És a különdíjas: Derill (42).
Mennek ki az értesítő levelek...M.Andreas | 2008.06.05. 20:07:34Erre varrj gombot, most megint tudok kommentelni.
Fene se érti eztet... 8/

Thong alarm! Egy szerkezet, amely figyelmezteti a csajokat, ha kilóg a tangájuk.
Balázs | 2008.06.03. 18:55:31erre nem volt szükség na :D

Egy kis retro - 1923-as Ford T Model Harley motorral eladó az Bay-en ($6,599.99)!
Balintos | 2008.06.03. 16:23:13Ennél az eredeti autó szebb :/
Egon és Dönci - egy méltatlanul elfeledett (?) 100%-osan magyar, saját pénzből (0 Ft állami támogatás) készült egészestés animációs film! INGYEN LETÖLTHETŐ!!!Dralisz | 2008.06.03. 23:28:56én 1x láttam elég is volt...
story: 1/10 kamera: 0/10 grafika: 7/10 szöveg: 0/10
A dünnyögés és a kamerának a nonstop mozgása számomra csak idegesítő és a fejem is megfájdul.

Volt már itt egy alacsony költségvetésű Csillagok Háborúja videó, úgy gondolom ez lehet a hozzá tartozó űrbéli csatajelenet. :D
halacska | 2008.06.02. 22:15:54nekem nem jött át, pedig nagy SW fan vagyok :)

"Érzem, ezt valahogy a
diszkogömbbelpurhabbal kell összehoznom..."r3clbull | 2008.06.03. 11:44:45hát az eleje valahogy nem naon jön be...de a háta az visz mindent...nem kis munka lehetett vele, én díjazom azért

Mátrix: Annyira újratöltve, hogy nagyon - török edisön.
zeroe | 2008.06.02. 17:38:52Hm... Nem is értem, hogy a magyar kereskedelmi tv-k miért nem csapnak le ezen remekművekre és miért nem vetítik le, akár főműsoridőben? :-)

Egy hely, ahol a hajléktalanok a nappaliban alszanak...
r3clbull | 2008.06.03. 11:30:22nekem tetszik...legalább feldobja a helyet










http://hir3.hu/index.php?hir=magazin&hirid=59949&kat=3