
Sok műhó semmiért... izé... látogatottságért ;)
„Sponsored By: Pablo Escobar” :Dszomi1 | 2016.02.16. 09:13:36Szerintem csak bérlik a lakást ;)
MAGNETIPS - azoknak, akik szeretnek a tollal játszani ;)
Nusihusi | 2016.02.16. 01:13:39Ez a kell kategória:D

Eric Whitacre többezer tagú virtuális kórusai
Az amerikai zeneszerző és karmester meglepő kezdeményezése által jött létre a világ első virtuális kórusa, ami az interneten beküldött videókból áll össze, és amelyen a kórustagok a saját szólamaikat éneklik föl, évről évre egyre nagyobb részvétellel.
Virtual Choir 1: Lux Aurumque (185 énekes 12 országból)
Virtual Choir 2: Sleep (több mint 2000 énekes 58 országból)
Virtual Choir 3: Water Night (3746 énekes 73 országból)
Virtual Choir 4: Fly to Paradise (5905 énekes 101 országból)SilAsh | 2016.02.14. 14:33:07Amit sajnálok, az az, hogy azt a hangzást, ami ennyi ember torkából kijön sem a yutúb, sem a digitális hangrögzítés, sem a hangrendszerem nem fogja a büdös életben visszaadni. Élőben meg igencsak esélytelen ezt meghallgatni.
A negyedik különösen tetszik.

Ilyen, mikor a férfi nem tud szóhoz jutni! :)
pumpa | 2016.02.13. 13:16:51"Ilyen, mikor a férfi nem tud szóhoz jutni! :)"
Nem, hanem ilyen: http://kepfeltoltes.hu/160213/name2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Marchal Mithouard (Shaka) „élő” festményei ;)

Gáspár Győző - A könnyű nap, tegnap volt
„Büszkén jelentem be nektek, hogy 2016. május 20-án (pénteken) megjelenik az első rólam szóló mozifilm..."
Mit követtetek el??!Traveller_x | 2016.02.13. 02:00:04Kemény, hogy egy ilyen közhelyes címmel ma el lehet adni egy filmet. Másrészt ez is a hatalmas olvasottságáról árulkodik a kedves főszereplőnek.

Taknyolás, avagy az elpusztíthatatlan orosz техника!
lilaflexninja | 2016.02.18. 07:22:01Mondom én, hogy valami állatot próbáltak meg odavarázsolni. Na nem sikerült úgy, mint ez: http://ajanlo.kapu.hu/files/kpics/0000104/0000104095.jpg

Nézőpont kérdése... ;)

Na jobb már? ;)
Szobabicikli | 2016.02.06. 08:31:30Már azt hittem, hogy egy jelenet az új Testvérbosszú-ból :D
https://www.youtube.com/watch?v=cgZ5dV6JK5I

Szóval róla mintázták az FPS játékok fegyver fogását... ;)
Ditpet | 2016.02.03. 19:03:29Ez inkább a régi játékokra jellemző, hogy középen fogja a fegyvert. Mint a Doom vagy Wolfenstein 3D. De azóta sokat finomodott a technika.









