
Csórikáim... :))) Jól átverték a csajokat, azóta is a szájukat mossák szerintem. (nagyon jóóóóó!) :)
bungle | 2006.11.05. 11:45:16Pipi... :))) Hol foglalkoznak a majomjogokkal? A majmok bolygóján...
L'art Pour L'art - Drámai
egy jól megrendezett jelenetLaci | 2007.09.01. 22:21:28Bosszantó dolog! megint hibáztam. Nem Gall, hanem Galla. Valamit ehetett itt a kölök, hogy folyton leragad az A betü. Úgy látszik át kell térnem eszperente nyelvre: Ezeket nem egészen szeretem, de megnézve el mégsem feledhetem. Egészében véve remeket termelnek.

A régi jól ismert Gálvögyi János által elkövetett rap. A szövege kissé durva és igénytelen, de azért jó
Balázs | 2006.10.16. 18:23:30A legkeményebb anyag testvéreim,a legkeményebb!!!nagyon király!!!súlyosan hülye!!!a kedvencem,remélem lessz album is!!!:)))

Izés épületek. Jól.

Nem tudom, milyen anyagon van Jacek Yerka festő, de nagyon jól nyomja...
söndi | 2007.01.04. 13:28:49azt hiszem Dali után meg van a másik szürrealista aki letablózza gondolataim. S képei által más dimenzióban legeltethetem a jobbra éhező szemem

Ez a kölök is jól nyomja - az orosz yamakasi
Stuman | 2007.03.23. 21:29:36konkrétan az ami akkor kezdődik amikor találkozik az első sráccal

Cheat kódok garmadája - játékőrülteknek jól jöhet!
bandee1219 | 2007.10.16. 16:39:11Kár. :(
Márvoltmásholittmégnemkitérdekel kategória
Gát véder 2
Az 1. rész meg itten jól
(na jó, azért Szalacsit és társait már köszönjük nem kérjük...)bandee1219 | 2007.10.15. 12:24:21Nem értitek? A gátvébelem speciális dolog... ^^

Labirintusos gémizé jól

Egy cseppet jól néznek ki...
bandee1219 | 2007.10.13. 20:50:00Szépek, igen Signal inkább.









