
Ilyen kirakatbabákat kötelezővé tennék minden üzletben. ;)

Kövezzetek meg, de ezt nem tudom kihagyni...
Sírjunk, nevessünk, szánjuk, sajnáljuk, megmosolyogjuk, szörnyülködjünk, vagy vegyük el tőle a webkamerát, az egyetlen dolgot, ami összeköti őt a világgal?
Na ilyenkor mit lehet tenni, én zsákutcába futottam.Adiboy | 2010.10.20. 14:41:39hát azért én nem gondolnám ezt igy... ez nem olyan mint a vakság.. mert egy olyan helyzetben télleg nem tudod milyen a "normális": vagyis hogy látsz... viszont ő látja hogy legtöbb ember normális ő pedig nem és nem tud ellene tenni... az emberek is megnézik ha kimegy az utcára, és biztos sokszor érez olyat hogy ez igy nem fer. azt szeretné érezni hogy ő is olyan mint a többi ember de nem ezt kapja. szerintem inkább beletörődött, és megpróbálja elterelni a figyelmét arról hogy ő ilyen...

Egy-két emberre kötelezően szereltetnék egy ilyen kapcsolót. :)
Ti kit "tuningolnátok" fel egy ilyennel?plantek | 2009.12.02. 18:59:54persze tele van vírussal:D:D

Sokkoló videó! Csak erős idegzetűeknek!
Litván hülyegyerek poénból ledobott egy kutyát egy hídról. Akkor jót röhögtek, később a rendőrségen már nem volt ilyen őszinte a mosoly az arcán...
A kutyus szerencsére túlélte.rubigo | 2010.04.16. 19:46:12azt hiszem én most inkább homokba dugom a fejem, és nem nézem meg... :(

Ha valaki ilyen jól táncol, az nem csoda, hogy meg szeretné ezt oszatani az egész világgal...
bungle | 2010.01.31. 21:25:53Én is csak gyanítottam eddig. ;)))

Ez bizonyosan a világ leggyorsabb golfkocsija - még jó, hogy vannak ilyen idióták! :D

Vajon miért mosolyognak ilyen nyugodtan a terepjáróban ülők? ;)
kowatch | 2009.11.18. 13:23:37arra nem gondoltak h a cicának nem biztos h elég az a kis hús? :P

Ilyen mindenkinek kell!! Ez feldobja majd az unalmas értekezleteket, családi ebédeket, és hasonlókat. :D
Nusihusi | 2009.11.06. 01:31:42És majd találgathatják, hogy ki fingott:P

Mi lesz most ezekkel az amúgy is nagyon okos tinilányokkal egy ilyen tragédia után?!?
macska | 2009.12.27. 16:01:30Nagyon régen láttam azt az interjút, nagggggyon komoly volt! Végre legalább valaki meg merte mondani az igazat!!! Maximálisan egyetértettem Cseresznyével. Szánalmas a magyar média!!
Egyébként ajánlom figyelmetekbe a Supernem Zsebre dugott kézzel című számát!!
http://www.youtube.com/watch?v=35efRN9ni9A

Láttunk már sok ilyen show-t, de ez magasan kiemelkedik közülük! :D










Azért írtam, hogy az elég szar kapcsolat lehet, amit felvázoltál, mert az vonható le belőle, hogy a férfinak ilyen dolgokkal kell rávennie a nőt, hogy az lefeküdjön vele, a nőnek meg meg kell jutalmaznia a férfit, amiért az törődést mutat irányába és a kapcsolatuk felé. Ezeknek a dolgoknak természetesnek kéne lenniük, és hiányuk alapvető hibákat jelez a kapcsolatban.
De egyáltalán nem törvényszerű, hogy a kapcsolatok idáig jutnak, így romlanak el az idő múlásával. Ez sokkal inkább akkor alakul ki, ha a felek már nem érdeklődnek egymás iránt, és elhanyagolják a kapcsolatukat, illetve igazán soha nem is vették a fáradtságot, hogy megismerjék a másikat. De ez nem a kapcsolat korától függ, hanem a felek hozzáállásától, sokan már a kapcsolataik elején is így viselkednek, és soha nem is jutnak tovább a felszínességeken...